Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Entourage

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

Tüm bölümleri dün bitirdim;

Kısa bi özet

4. Sezona kadar vince'in kariyeri yaşantısı sallantılı geçiyor dalgalı inişli çıkışı ama 5. sezonda resmen acı çektiriyorlar aha diyorsun bitti, drama karakter güzel ama şu öfke kontrolünü biraz düzenleseler fena olmazmış hani tamam bu sefer ok diyorsun adam her şeyi berabet ediyor ama bayaa eğlenceli bi karakter özellikle diğer elemanların dramanın ben bilirim dedikden sonra bunu tiye almaları fena, turtle vincein üzerinden prim yapan bi eleman bi bölümde hatunun birini vincein kotunu verecem diye ayarlıyordu 6. sezona kadar alemci olarak geçiriyor ama 6. sezonda bence turtleda iş yapmaya başlıyor, E ye diyecek bişi bulamıom gtfo, ari ve gay asistanının performansları ortada zaten, bu arada sloan son sezon gözüme çok güzel geldi aşırı bi değişim var elinde eski sezonlar olan varsa baksın eski sezonlarda çirkin ufak gögülü bi şeyken son sezon açılmış saçılmış büyümüş resme

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
elaidi said:

d

süründürmek istio işte. yalnız ari gold yine esti yine esti. terrence kaldı karşısında. resmen 100'dan 75'e inmek zorunda kaldı. adam davies ve lloyd napıcak gerçekten merak ediorum. özellikle DAVVVIIIIEEEEES bitch slap

Terrence daha büyük bir dolap çeviriyor olabilir o konuda, ajansın içini boşaltmış falan gibi, ondan korkuyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...