Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Entourage

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

bence güzel bölümdü.

season 6 episode 5

turtle'ın tom brady'e yaptığı yavşaklıklar süperdi hahaha.
ari daha baya bi karısıyla bela yaşicak gibi duruo.
eric bence orda işe giricek. ama ari'nin müşterisi sonuçta vince. eğer eric başka şirkete girerse nasıl olucak? agent manager kavramı arasındaki farkı tam bilmediğim için karar veremedim. bi de son sahne eric'in ashley'e sloan demesi ve kızın "you just called me sloan" demesi miydi? internetten izledim de kısa mı geldi diye merak ettim çok aniden bitti çünkü. drama'nın hırs olayını biraz abarttılar saçma bi karakterdi bence bu bölüm. neyse güzel gidio bence her bölümü enfes.

Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:

abi e ile vince'in nesini sevsinler. drama + ari bekliyor herkes. turtle bile arada aksiyon cikariyor.

ari bekliyorum şahsen ben. düştükleri durumlar fln tırt. ari abi, 5 sezon o adamın fuck demesiyle kendimden geçtim. adam şimdi fuck demiyor, son bölümde birkez söyledi sanırım emin değilim. küfür etmeyen bir ari, e ile araları iyi, kavga eden kimse yok. mal mal şeyler pft
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:

+1 bitmiş bu dizi.

Kendinize uymayan ve alışılmışın dışında bir tane bölümden bu yorumu yapmak da süpermiş. Türklüğün getirilerinden biri sanırım.

Diğer sezonlarda da birer ikişer böyle bölüm vardı, olur ara sıra. Geçiş bölümü zaten muhtemelen, birçok ucu açık olay bırakıldı. Kimileri farketmemiş :p
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
guzeldi de...

eric

bu adam artik sacmaladi bence. ashley direk diziden cikartilmasi gereken bir karakter. basit los angeles karisi gibi duruyor. sloan varken ona ters yapip, ashleye donmesi de buyuk zayiflik gostergesi bence.
bunu senaristler mi kendine getirir kim getirir, birisi bi durtsun, ashley yakismiyor =)

Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha açık ara bu sezonun en iyi bölümüydü.

Özellikle hapishane kısmındaki mimikler kopardı ahahah.

Ayrıca Barbara'nın zero tolerance muhabbetindeki harekette baya başarılı idi.

E'ye gelince boka sardı da sonuç belli, final bölümünde bir şekilde bir araya getirecekler.

Ayrıca bölüm adını "no more drama" görünce aha Drama gidiyor mu diye korktum bir an eheh.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...