Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Power of the Restoration Shaman

Zergling

Öne çıkan mesajlar

@Sin

rogue'da yok

ayrica hiç bir paladin artik shaman'dan buyuk heal atamiyor.

@Porsuk
en iyi party healer paladin.
shaman party healer olunca bol bol over heal oluyor :) noob diyorlar

ayrica bonus healing'i benle eşit olan hiçbir druid ve priest rakibim bile olamaz.

[ Mesaj 25 Mayıs 2007, Cuma - 10:23 tarihinde, Zergling tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir rogue olarak 5 mande işime gelen healer sıralaması şöyle;

Druid>Priest>Shaman>Paladin , ama şöyle bir gerçek var eğer tank iyiyse ve bana aggro kaçırmıyorsa sürekli paladinle druidi druidle shamanı yer değiştirebilirim.

Paladin>Priest>Druid>Shaman olur, yeni patchle ne oldu bilmiyorum ama paladinin heal hızı hoşuma gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl overheal yapiyorsun ? direk healle anlamiyorum overheal yapanlar biraz oynamayi bilmiyorlar herhalde. baktın hp si full oldu interrupt yapamayan healer healer degildir zaten.

Prince crushing vurdugunda o hot nasıl healiyecek tankı çok merak ettim.

[ Mesaj 25 Mayıs 2007, Cuma - 13:47 tarihinde, Zergling tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

peki bişi anlatayim. biz raidleri 1 paladin 1 shaman ve 1 adet priest healer group'u ile yapiyoruz.

ben ve paladin MT'yi aliyoruz Priest ise raidi aliyor.

Paladin ile yan yana geçip bi tanka bakiyorum bi'de takım arkadaşımın cast'ina bakiyorum bunu yapmaktan aciz degiliz.

Ayrica HOT'larla tankı ayakta tutmaya çalışırsan manan su gibi akar gider.

[ Mesaj 25 Mayıs 2007, Cuma - 13:50 tarihinde, Zergling tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

tamam arkadaşım süpersin kralsın. bende betadan tbc çıktıktan 2 ay sonrasına kadar priest oynadım hiç başka bir alt charım felan olmadı. Sonra oyunu bıraktım. Düzgün oynayan bi priest ya da druid shamanı çok rahat katlar efektif heal etme olayında. Ha soracak olursan öyle 5 manlerde felan priestlik yapmadım oldugum serverlarda en iyi ya da 2. en iyi pve guildlerindeydim. Ama 0.1 saniyeyle heal iptal ettigini idda etmen + kimseyle aynı anda heal atmadıgını idda etmen ise komiklikten öte birşey değildir.

[ Mesaj 25 Mayıs 2007, Cuma - 13:54 tarihinde, Luriel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yok burda süper kral olan biri warsa senden başkası degildir.

sen hala anlamak istemiyorsun Tankı ayakta tutan efektif healler degil direktif heallerdir.

Innervate diye aglayan ben degilim raidlerde.

[ Mesaj 25 Mayıs 2007, Cuma - 13:59 tarihinde, Zergling tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...