Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi academy Spoiler (Help)

Serif

Öne çıkan mesajlar

said:
green_martian, 13 September 2003 09:38 tarihinde demiş ki:
sen bi kac bolum sonraki mutated rancor'u gor bi de o bunun hormonlu versiyonu[hline]-->Four String Magic<--
[b]bir copluk 2 copluk uc copluk her yer copluk!

abi onu nasıl geçicez orda kaldım.. kafayı yicem bu arada lightsaber de kararsız kaldım dual mı yoksa double mi ?
ben ilk dual aldım ama hareket yok fazla double olanda deli hareketler oluyor..[hline][i]KinGpiN
the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

saber oalrak saber staff öneririm...

Ayrıca bikaç mesaj önceye bak kingpincim açıkladım nası geçilceğini rancorun...
en sona kadar koş artık gidicek yer kalmadı dediğin zaman böle bi yer war mekan.. sonunda mavi force field olan koridorun başında... orda o mekanın girişindeki düğmeye basacan..(kutuların arkasında(aslında yanı gibi ama)) SOnra yukarı çıkıp o mekandaki tuşa basacan... bu rancor kardeş senin ilk bastığın tuşla inen kutular ve mavi force field arasında kalıcak.. pörç olucak:P[hline]Raphael: Şuna bak! Bi salamander asla 10 metre boyunda olmazki!!
Donatello: Söleyene bak, konuşan bi kaplumbağa!!
Sosyal ağlarda paylaş

yine direk topuk yapicaksin diplerde kapilar oluyo onlardan geciceksin arasira orda burda dugmeler var onlara bas cok sikistinmi tastan olan yuksek yerlere cik oraya cikamiyo rancor kardesimiz
3. odadaydi sanirim oraya gecince malzemeleri tasiyan bi bolme var oraya cekip olduruyosun[hline][i]-->Four String Magic<--
[b]bir copluk 2 copluk uc copluk her yer copluk!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
mutated rancoru geçemedim.
ne yapçağımı da anlamadım.
söylemişsiniz bişiler de hep yarım yamalak..

her yeri temizledim. Bir düğmeye bastım, adamım "i have a plan, i think bla bla" bişiler dedi.

mavi force fielda kadar yürüdüm. Orda secret vardı..

Sonra koştum uzaktaki rancoru buldum. Speedle gidiyorum yine de yetişiyor bana.. Bir yandan salak jediler rahatsız ediyor beni. Sonra mavi force fielda kadar getirdim zar zor.
speed yaparak adamın yanından geçtim (tabii bu sırada kalbim durcak gibi). Son bir speedla düğmeye ulaştım. Hiçbişi olmadı. Yandaki odaya girdim, Düğme var ama ona da basılmıyor.. Tabii o zamana kadar rancorumuz geli geldi pencereyi kırdı ve beni yedi..[hline]I will crush yar bones!!! Gaarrr!!!
(İmzamı iyi oku, çok şey var)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...