Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genç yetenek (dota)

-Neiloth-

Öne çıkan mesajlar

bir oyunda bir noob harbinger e battle fury kasmıştı ardından 2. bf ye gitmeye başlamıştı neden kasıyon diyince atagım az atak kasmam lazım demişti

ilginçtir bu arkadaş bf yi hic sormadan kasmıştı :S

[ Mesaj 02 Ekim 2007, Salı - 20:57 tarihinde, cado tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Neiloth- 24 Mayıs 2007, Perşembe - 16:50 tarihinde demis ki:
-desoyla sy calısmaz ki neden yaptın?
-oyle bı calısır ki sen bile inanamazsın.

Yargılamış herif seni olm direk :D

Edik : kısaltma...

[ Mesaj 04 Ekim 2007, Perşembe - 19:31 tarihinde, Die_Human tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

dotakeys
hpviewer
quickkey
warkeys
auto hotkeys
inventory+
lesco's warcraft toolkit

bunlar bildiğim legal 3rd party programlar
tabii LAN turnuvalarında kullanamazsınız ama online turnuvalarda (blueserver byonder vs.) bunların kullanılmasına izin var..

edit: pm atmayın daha yazdım =)

[ Mesaj 04 Ekim 2007, Perşembe - 20:39 tarihinde, kertenkel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Düşman HP barları otomatik gösteriyor default olarak hiçbir şeye basmasan bile...

mesela potion içmek için shift + z atayabiliyorsun
town portal için shift + x
(inventory'deki yerine bağlı olmadan)

ya da ilk karşına gelen yerden yine q w e r tuşlarını heronun skill sırasına göre atayabiliyorsun

help'de güzel anlatıyor veya forumlarda da güzel bilgiler var

ps: benim en çok işime yarayan inventory remap mesela
7 8
4 5
1 2
olan inventory tuşlarını shift+q / shift+w olarak değiştirmiştim baya hızlanıyor macro...

ps2: bunların hepsi legal çünkü customkeys.txt'i notepad ile de editleyebilirsiniz, program sadece bunu kullanıyor

ps3: şunu yapmazsanız çalışmıyor warcraft gameplay > options > enable custom keys

ps4: yukarıda yazan programların çoğunu birarada çalıştırabiliyorsunuz

[ Mesaj 04 Ekim 2007, Perşembe - 21:26 tarihinde, kertenkel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Mikael_
üye [şikayet et]
§ 24 Mayıs 2007, Perşembe - 19:21 [ özel msj ]
Adam belki mame'i kullanmaktan vazgeçmiştir olamaz mı : P
O değil de burdan aklıma gelen bi olay var ben de bir keresinde internet kafede buna benzer bir olay yaşadım demon hunter'ın yani Dota daki Anti Mage'in "İ blind not deaf"repliği var hani meşhur...Yan makinede oturan küçük bir çocuk kafasına büyük gelen kulaklığı takmış Anti Mage le oynuyor bir yandan da kafayı sallıyor hafif hafif sonra bir kill aldı ve döndü bana "AYEM BILAYND NAYT ELF"dedi.İyi akşamlar dedim kalktım

yıkıldım buna haha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...