Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nereye gidiyoruz ?

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

size sadee şu örneği vereyim gs li bi arkadaşım fenerli bulup dövmek için bütün mecidiyeköyü dolaşmış kardeşim ne zorunuz var ya fenerli galatasaraylısı beşiktaşlı hepiniz insansınız ne bu kendinizi bi gruba sokma çabası futbol bi oyun bunu allahın ingilizi ispanyolu anlamış ne bu futbol=hayat kuramı biraz gerçekçi olalım lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar gs lı arkadaş varsa hepsi de iyi ki yaptık hatta bi kaç fb li ölseydi diyor sormak istiyorum düşmanınız mı bu adamlar tanımadığınız etmediğiniz kişilere karşı bu sinir niye savaşta mısınız neyin kavgası bu bi insanın hayatına kast etmek için değer mi ne durumlarda bu futbol ya
Sosyal ağlarda paylaş

Futbolu eglence, spor falan diye degil SAVAS, NEFRET, KOYMAK, EZMEK diye goren, kendi takimi kazaninca pekala sevinip karsi takimin kazanmasini hazmedemeyen, yanindaki 5 bin kisiyle 200 kisiyi dovup oldurup kendini guclu zanneden, bunu kendisi gibi ucuncu sinif arkadas gruplarinda boburlenerek anlatan, hayatlarinda bircok konuda cesitli yetersizlik sorunlari yasayip careyi kabakuvvette bulan, asagilik kompleksli insanlar bunlar iste.

Allah bilir sana "ulan ciktim sokaga birini yakalasam evire cevire dovucektim de bulamadim hay allah beeaaaa!!!!!!!!" diye anlatmistir bi de kendinden gayet gururlu, arkadasin diye kizar misin bilmem ama.
Sosyal ağlarda paylaş

söylenecek tek laf maçtan önce polislerin yaptığı davranışlardır... taraftar zaten gergin iyice gerip kavga çıkardılar..

Tribünlere çok giden arkadaş iyi bilirki polisler her maçta aynısını yaparlar.. ayrıca polisin tribünde ne işi var..

Kimse yalnış anlamasın ben sadece polislerin yaptıklarından biraz bahsettim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...