Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ligin Dibi Yangın Yeri

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

saçmalığa bak ya dkk 10 antalyaya bağlandılar. ben denizli maçınız izlemek istiyorum, programdada lig tvde denizli maçı yazıyor. hayret bişeysin lig tv !!

rezalet. şimdide denizli maçına bağlandılar, antalya maçının sesleri geliyor. alttan yazı geçiyor ; arıza düzeltilecek, maçın yayınlanmayan kısmı devre arasında verilecektir. yuh be yuh. son gün hazırlanırsan bu maçlara böyle olur.

[ Mesaj 26 Mayıs 2007, Cumartesi - 16:42 tarihinde, nocom tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Gençlerbirliği 2 yaptı..

ŞUANKİ SKORLARA GÖRE SON DURUM
-------------------------------------------------------
12-Gaziantep 33 10 10 13 29 39 43
13-V.Manisa 33 11 8 14 41 45 41
14-Denizlispor 33 9 13 11 33 40 40
15-Ç.Rizespor 33 11 6 16 33 39 40
-------------------------------------------------------
17-K.Erciyes 33 9 10 14 28 47 40
16-Antalyaspor 33 8 15 10 31 33 39

[ Mesaj 26 Mayıs 2007, Cumartesi - 17:57 tarihinde, A-R-E-S tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Oha sivas attı 2-1

erciyes in biletini kesti resmen.
Eğer golü yemeseydi Erciyes kalıyor Denizli düşüyordu. 90+3

bitirdi bu adamları 90 lar

Futbolun adaleti yok gerçekten.

Erciyes Antalya düştü...

Erciyes 90 da 2 gol yedi...

[ Mesaj 26 Mayıs 2007, Cumartesi - 18:26 tarihinde, bLackcha0s tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Lanet olsun denizl ve rize gibi iki takım ligde kalıyor,antalya ve erciyes gibi takımlarda 2.lig'e düşüyor,çok kötü oldu resmen,Ayrıca birkaç lafımda yılmaz vural'a;çıkıp kanal kanal dolaşıp yok 3 büyükler beni almıyor diye ağlayacağına takımıyla ilgilense belki durum şimdi farklı olurdu,ahı gitmiş vahı kalmış,her maç yediği gollerde hatası olan cordoba'ya da bu kadar sabrederse olacağı bu..
Sosyal ağlarda paylaş

geçen hafta bi spor yazarı demişti ankaragücü antalya maçında antalya yenilince golü-penaltısı verilmeyip antalyayı düşürdüler demişti daha bu maçlar oynanmadan.hakem dandikti.herşey dandikti.gençlerbirliği yardımcı teknik direktörü telefonumu açmadım 2 gün ben aradılarda diye laf sokuyo antalyaya aklı sıra öbür teknik direktör şike var rize denizli para basıyo dedide istifa etti adama helal olsun.allahta belasını versin sahtekarların hepsinin fenerliyim antalyalıyım ama hangisi yaparsa versin allah belasını.Türkiyede bu kadar kirli spor yok zaten futboldan başkada spor yok sayılır

[ Mesaj 26 Mayıs 2007, Cumartesi - 21:31 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...