Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Gecen sene hem ligde, hem kupada yenip abuk subuk takimlara puan kaybedip sampiyonlugu verince "SAMPIYON OLDUK " diyosunuz, iyi guzel.

Sonra bu sene uc buyukler genel olarak kotu oynayip FB sampiyon olunca "GS BJK verdi sampiyonlugu, zaten aglayarak oldu FB" bilmemne diyosunuz, nasil is bu simdi, hep bana hep bana?

Tekrar acikliyim bi de; "aglayarak" dediginiz seyden sonra hakem hatalari sadece bir nebze durdu, FB lehine donmedi.

Kendinizi avutmaya devam edin yani eheh. Yenince de tura cikin, "sampiyonlugu garantilemis takimi yendik ooo" diye.
Sosyal ağlarda paylaş

.swf ]www.antu.com/images2007/upload/upload/2007manset/basketbolerkek/fb_gs_basketsonnki [fGpBFtfS].swf
birde su 7-0 ı savunmak ne kadar acı birşey
bunlar gibi somut resimler koyabiliyormusunuz ? yada golleri kim attı dediğimde google dışında cevap verebiliyomusunuz,veremezsiniz.
[spo] [/spo]
[spo]

[/spo]
yada böyle tarihi maçları unutursunuz
http://www.turkfutbolu.net/tarih/fb_gs_3_mayis_1989.html
ama siz 1911 yılında olmuş, efsane yorumlar yapılan bir olayla övünebilcek kadar Fenerbahçeye karşı çağresizsiniz, komik olmayın lütfen.

[ Mesaj 19 Mayıs 2007, Cumartesi - 00:39 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 19 Mayıs 2007, Cumartesi - 00:39 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 19 Mayıs 2007, Cumartesi - 00:40 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Sikilmadiniz mi bu UEFA islerinden ya? Ben sikildim yani. GS UEFA kupasini gitti aldi iste, camur atmaya ne gerek var? Tromso bilmemne diyeceksek biz de abuk subuk bi takima elenmistik, Rustu frikikten ellerinin arasindan gol mol yemisti, hatirlayamadim takimi simdi.

Ha diger taraftan GS tarihinin Avrupa basarilarinin %90'ini 4 seneye sigdirdi, ondan onceki ve sonraki donemde pek bi numarasi yok. Sonuc olarak o 4 sene ovunecekleri bir surectir ama, FB de 6-0 der bisey der, BJK 3-4 der, biz onu yaptik siz sunu yaptiniz der gereksiz kisir dongu tartismalara girer, vs. Bazi seyler yer eder bi 15-20 sene unutulmaz yani, normaldir.

Soyle bi ozetlersek girdiginiz sidik yarisini:
- oha olum 6-0
-- yok lan uefa
- tromso lan tromso
-- ama super kupa?
- sonra 4-0 var ama
-- ama sampiyon olduk o sene?
- bu sene de biz olduk
-- eyvah seneye biziz ama

Kimse ne diger tarafi ikna ediyor ne bi yere variyor, yapici hicbisey yok, vaktinizi ziyan edip sinirlerinizi bozana kadar oyun falan oynasaniza?
Sosyal ağlarda paylaş

ulan şampiyon oldunuz hala ağlıyosunuz
gelin yenin bizi ya hiç skimde değil valla. ama kareografi yapacaksanız adam gibi yapın ya da kartondan kafanıza şapka mapka yapmayın.

ares açtıgınız o pankartın dogru yazılanı:

[ Mesaj 19 Mayıs 2007, Cumartesi - 00:45 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

o zaman haticeye değil neticeye bakcaksak
Toplam maç:353
FB:133
Beraberlik:109
GS:111

sidik yarşına döncek bu maalesef ne sen beni ikna edebilirsin nede ben seni bu böyle sürüp gider baggionun söylediği gibi ama işin güzel yanı bu hakarete veya başka eylemlere dönmeiği sürece.
Sosyal ağlarda paylaş

yok hakaret etmem, farkındayım zaten galibiyet sayısında üstünlüğün sizde oldugunun. ama tarihte nelerin yaşandıgı da önemli, her iki takım lehine de büyük farklar yaşanmış. en yakını 2002 senesi. cok yakın bir tarih gibi gorunmesine ragmen üzerinden 5 sene geçmiş bile. yani zamanla hepsi geçmişte kalmış olacak, ama değişmeyecek.
pardon bi de tk finali var işte.

[ Mesaj 19 Mayıs 2007, Cumartesi - 01:10 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

e siz her fırsatta 6-0 ı hatırlatırsanız millet de 7-0 ı kanıt gostererk savunmaya geçiyor dogal olarak. ya da uefa, super kupa muhabbetine uzanıyo her konu.
sonuc olarak her iki takım taraftarının da tanık oldugu güzel sonuclar ve basarılar var.
beşiktaşlılar ne yapsın yazık sdfs. kızmayın geyik yapıorum uykum da var zaten, dikkate almayın beni.
Sosyal ağlarda paylaş

100. yıl da başarılı oldunuz

da biri bana fenerbahçenin 100 yılda elle tutulur yaptıgı birşeyi söylesin göstersin?

bize 6 attın 5 attın.bunu inkar eden mi var.tek övünebilceginiz başarınız başkada bişi yok
bide yayla kupası var

[ Mesaj 19 Mayıs 2007, Cumartesi - 10:17 tarihinde, Diablo tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Fener hazır!

Sarı-lacivertli futbolcular bugünkü Galatasaray derbisi öncesinde felekten bir gece çalıp sezonun yorgunluğunu attı..
Bitime iki hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Fenerbahçe'de, bazı futbolcular önceki gece müthiş bir kutlama yaptı. Tümer-Cansu Metin çiftinin şampiyonluk onuruna Al Jamal'de verdiği yemeğe yerli futbolcuların büyük bölümü ile çiçeği burnunda Türk vatandaşı Aurelio katıldı. Özel VIP odasında Lübnan yemekleri yiyen sarı-lacivertliler dansözlerle eğlendiler. Gece boyunca hiçbir oyuncu alkol almadı, takım ile ilgili herhangi bir tezahürat yapılmadı. Sadece bir ara DJ, Fenerbahçe Marşı'nı çalınca dansözlerle futbolcular birlikte pistte kurtlarını döktüler. Geceye katılan Aurelio da, Beşiktaş maçından sonra saldırdığı Ricardinho'nun ailesine küfür ettiğini belirterek, "Sahada aile bireylerime küfür etti. O olay yaşandı ve bitti" dedi.

dansözleride oynattıkki bomba gibi geliyoruz , acayip hazırlanmışız maça :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...