Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Beatles (bir başka tavsiye isteme topiki)

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

evet efenim. bunların belli şarkılarını hepimiz biliyoruz dinliyoruz. başka başka bi çok güzel şarkıları da var. ama işte bunları hepimiz bilmiyoruz. nedir bu güzel grubun güzel ve dinlenesi parçaları? naçizaane bilgilerinize muhtacım efendim..
[not: aradım aramasına da bulamadım bununla ilgili bi konu][hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 28 September 2003 22:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Paul mccartneynin soyledigi, beatles ile eric clapton in sarkisi var, While my guitar Gently Weeps , bu kadar super bir sarki olmaz

beatles i sevmeye bilirsiniz, ama onlar olmasaydi, suan dinledigimiz bir suru sey olmazdi, eskilere saygi gostermek lazim[hline]If we die, we all die together.
Sosyal ağlarda paylaş

get back
come together
baby you can drive my car
its been a hard days night
back in the ussr
rock and roll music
anytime at all

bunlar bilindik herhalde
yesterday
let it be
sterry berry fields for ever (kesin yanis yazdim)
lucy sky with dimonds (buda yanistir)

siktim bukadar cikti[hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact."

- Homer Simpson
Sosyal ağlarda paylaş

beatles favori groubum degil ama yinede su dinlediginiz cogu muzikten daha guzel muzik yapmtilar (bence ve birkac 0 kusurlu kisince) ayrica + daha neler getirdiler hic girmiyelim cikamayiz[hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact."

- Homer Simpson
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...