Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altivi.com

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-nokia-8800-sirocco-fiyati%2C7416.html

daha ucuzu da vardı neyse bunlar güvenilir olanlar, daha ucuzları pek güvenli değil

1.466,34 YTL (havale indirimsiz)

daha düşüğünü de bulayım isterseniz

doğubank'da pazarlıkla 1.200 altına bile alabilirsiniz...

kumara gerek yok ben son anda 122/550 olan bir arttırmaya girdim son 30 sn'de 510/550 oldu yani kumara döndü... doğal olarak kaybettim...

araştırmadan msg yazma abi o zaman...

ps: telefon kayıt mevzuatı (yasa) değişti, sadece pasaport ve çıkış damgası ile telefon kaydettirebilirsiniz. kaçağın önüne geçmek yerine önünü açtılar... havaalanında işlem yapılmıyor..

ps2: gayet işimi şansa bırakmadan hong kong'dan 600$'a aldım aleti, güzel de kaydettirdim..

[ Mesaj 16 Mayıs 2007, Çarşamba - 21:43 tarihinde, kertenkel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

verdigin sitedeki buyuk ihtimalle kvk veya genpa garantili degil, gene buyuk bi ihtimalle kacak sokulmus, kayit edilmis bide kiytirik bi iki firma var kacakcilarin garantili diye dedikleri o firmadanda garantili demislerdir heralde. ben gayet arastirdim kvk veya genpa en ucuz 1500 e buldum o da tanidik diye
bu arada siteye bazen icim gitsede kesinlikle para yatirmamaya gayret ediyorum kaybetme olasiligi yuksek, 200 300 milyon sirf teklif parasi veripte, kaybedik hic bir sey icin 300 lira odemek koyar adama. ha bu arada kaybettiginiz paralar, siteden direk satin alimlarda indirim olarak kullaniliyo (ama urun fiyatinin %10 u kadar indirim yapiyolar yani gene bi boka yaramiyo)

[ Mesaj 16 Mayıs 2007, Çarşamba - 21:47 tarihinde, Disappear tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bende sana garanti veririm ama o garanti omru billah gorurmusun bende sana bundan bahsetmeye calisiyorum, is garantili demekle bitmiyo, global sirketlerin verdigi 1 senelik uluslararasi garantimi, yoksa distrubitorun kendi garantisimi? garanti den garantiye fark var, anlamissindir heralde buyuk ihtimalle?

[ Mesaj 16 Mayıs 2007, Çarşamba - 21:55 tarihinde, Disappear tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

günlerdir inceliyorum siteyi çok tutarsız rakamlar gördüm.kimisi tavan rakamdan 30 aşağı inmiş 1 boşluk atlayıp tekrar 30 inmiş aşağı ve bir kişi o bir aralığa sayı girip kazanmış falan.

izlemedeyim epey bir kredi yükledim ancak bu benzersiz ihale sistemi mevzusuna eşleri dostları girdiyse yalan olur.
Sosyal ağlarda paylaş

az once ilginc bir olay oldu

nokia n70 music edition ın son 5 dakikasına girildiginde 1 teklif var idi.son 1 dakikasında 3 teklif son 30 saniyesinde 5 teklif daha geldi ve bittiginde ürün satılmayıp hemen al kategorisine düştü.sonrasında tavan fiyatı yükseldi.

sitenin kendi kendine teklif veren botlarımı var yoksa?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...