Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçeliler Tura Hazır Olun

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Tüm Fenerbahçeli arkadaşları kutlarım.

Gerçi ben Fenerli olsam sevinemezdim bile resmen BJK hediye etti "Bizde çok var bu sene de siz alın" havalarında.Gerçi doğruya doğru bu sene 4 Büyükler arasında sadece Fenerbahçe maçlarını izlerken gerçekten futboldan zevk aldım,tebrikler.

dp:Ya arkadaşım beni bekliyor sokağa çıkmaya korkuyorum maganda kurşununa gideriz diye :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gerçi ben Fenerli olsam sevinemezdim bile resmen BJK hediye etti

Ikili averajda BJK'nin ustunde degil miyiz biz, daha gecen hafta yenmedik mi kendi sahalarinda? Demek ki BJK hediye etmemis, biz almisiz.

Hediye etmek nasil olur mesela; adamlari hem evinde hem deplasmanda yenersin, Turkiye Kupasi'ndan elersin, sonra abuk subuk takimlara puan kaybedip son macta sampiyonlugu verirsin, gecen sene FB'nin GS'ye verdigi sampiyonluk ornegi yani :)

Kucuk takimlara kaybedilen puanlari hediye etmek olarak goruyorsan FB ve GS de yenildi oyle kucuk takimlara, tum buyukler kotuydu yani, FB kotulerin en iyisiydi bu sene ve sampiyon oldu. Diger topicde bikac arkadasin dedigi gibi, Allah Zico'suz Tigana'siz Gerets'siz lig nasip etsin :p
Sosyal ağlarda paylaş

20 küsür haftadır çoğunlukla 3+ puanla lider takıma birileri şampionluğu hediye etmiş..

tuncay ile alex in maç sonu transfer ile ilgili sölediklerinden başka takımla anlaştıklarını ve gidiceklerini sezdim alex giderse fener hata yapar tuncay giderse tuncay hata yapar bana göre.

bi de tuncaya chelsea-mancester maçında chelseali futbolcular taraftarlar alkışladılar die sordular. o da burada da olsa iyi olur örnek olur felan dedi. ama yanlış düşünüor bu ülkede onu çok kötü bi şekilde kullanıcak insanlar var, gs taraftarı ve yönetimi öle bişi yaparsa pişman olurlar bi süre sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...