Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vurtne final movie

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

çok üzüldüm kendi adıma adam oyunu bırakmış.
ulan bende bıraktım oyunu kendim bırakmış kadar üzüldüm harbiden.
adam mage oynamamın,pvp'mi geliştirmemin, pvp işini ciddi anlamda yapmaya çalışmamın sebeplerindendi.
videoları çok hoşuma giderdi.
bu son videosu da müthiş olmuş heleki videodaki 2 rogue a karşı yaptıgı bir sahne var, adamların ventrilloya sokmuş bi arkadasını ve ses kaydı yaptırmış yarıldım resmen ki no lifer insanların oyunu nasıl oynadıgını da anlıyoruz haha.şaşırdım resmen millet bu şekilde mi oynar bu oyunu diye.

videoyu 60-66 lvl arası yapmış zaten bende dahil çoğu mage in o leveldan sonra ezildigini çoğumuz bilirz.classlar arası dengeler çok abarıyo 70 de.

ha bırakmadan once de silmiş charı ...
neyse hf
http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=39506
Sosyal ağlarda paylaş

Vurtnenin oyunu bırakmasının nedeni bir yerde vardı. Gün boyunca o kadar çok şey okuyorum ki nerde gördüğümü hatırlayamadım.

Lvl 70 de pvp nin zevksiz olduğuna karar vermiş çünkü vurtne bildiğiniz gibi lvl 60 da itemsız haliyle o inanılmaz play speedi sayesinde ne kapışmalar yapıyordu... Şimdi 70 de itemsız olsa bile karşılaşmalar çok kısa sürüyor. Herşey saniyeler içinde bitiyor, oysa vurtne lvl 70 de pvp nin daha zor olucağını düşünmüş.

Ama aksine özellikle mage lerdeki ice lance, en kötü oyuncunun bile kendi novası + pet novası ile tek tuş spamleyerek adam kesebilmesine olanak sağlıyor ki bu durum biraz üzücü aslında. (beni kesemez kede hödö diye zıplamayın, tabiki herkesi kesemez)

Vurtne anlaşılan lvl 60 pvp sini lvl 70 den daha kaliteli bulmuş olucak ki lvl 70 olunca charını siliyor. Ne diyim;

gördüğüm en yetenkli magelerden biri. Play speed ini takip etmesi bile zor iken oynaması ne kadar zordur tahmin bile edemiyorum. Bırakmasına çok üzüldüm...
Sosyal ağlarda paylaş

100'den aşşa latency'yi banada verin bende yapayım onları. Abi hız bir yere kadar latency'de önemli. Bazı olaylar milisaniyeler ile gerçekleşiyor ve bizim 100 üzeri latency ile 100 aşşası latency arası kapışmalarımızda gayet belirgin oluyor.

Bu arada bu vurtne Engineering'i var diye suçlanan eleman mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Demirmaske, ohannes diyorum (:

latency ile alakalı bir konu değil ki bu ?

burada lag unsurundan bahsetmiyoruz, göz var nizam var, adam devasa oynuyor, bu kadar basit.

saygı duymak gerek.

bu mage'in yaptıklarını yapmak için lag'ın olmaması yetmez.

ha senin bunları yapacak potansiyele sahip olmanda o adamın yaptıklarını sıradanlaştırmaz.

sonuç itibariyle büyülerden kaçmak için veya daha iyi spell vurmak için veya iceblock için lag gerekebilir, ki gerekir. ama adamın oyun stili, kaçma, kovalama, bomba atma, duel'de sheep olacağını anlayınca yandaki domuza vurup sheep'ini bozdurması vs, lag ile alakası yok.

hadi diyelim var, da nereye kadar ?

abi asıl lag bir yere kadar.

huh

[ Mesaj 14 Mayıs 2007, Pazartesi - 14:40 tarihinde, Exceed tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Pati safları arasında o kadar saglam latency şartıyla bunu başarabilecek bir sürü pvpci olduguna inanıyorum. Çünkü ben yapıyorsam, başkası da yapar. Ölümlüler sizi. Şaka bir yana mage oynuyorsan, yetenek yönden ziyade skill hızı takibindedir, ve latency bu noktada inanılmaz önemli. Ha adam gerçekten çok saglam pvp'ci o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben aynı fikirde değilim , latency sadece ortalama bir etmen olarak görüyorum diğer herşey sistemi hazırlayanla alakalı geriside ufaktan yetenek.
Bu yaptığımız işte hiç bir şeyde özgürlük yok ondan fark yaratmak mümkün değil.

Topic ile ilgili görüşüm ise mage sınıfı ile iyi pvp yapan bir player ondan respect.

[ Mesaj 15 Mayıs 2007, Salı - 15:08 tarihinde, Nomak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam mükemmel bence tek kelimeyle harika oynuyor tüm videolarını izleyin
birinde adamı kesmek için raid yapmışlar...birinde aliance tarafında vurtne fun club diye guild açmışlar aynı serverda adama tapıyorlar siz nelerden bahsediyorsunuz :) bu arada karakterini 70 yapıp silmiş cidden şu aralar çok dengesiz sistem o yüzden oda zevk almamış 5 sn de ölüyorsun şu anda o 5 sn de bi işler çevirdin çevirdin çeviremedin klavyeyi yersin sinirden :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...