Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GoDaddy Sorunu

Twisty

Öne çıkan mesajlar

selamlar,
Dün gece saat 11 civarı godaddy.com dan bi domain ve hosting aldım bir süre sonra iptal mail i geldi anlayamadım world card müşteri hizmetlerini aradım ve bana hesabımdan para çekilmediğini söylediler(yaklaşık yarım saat geçtikden sonra aradım).Bende aynı hosting ve domain bi bir daha aldım ve hosting ve domain acıldıkdan sonra müşteri hizmetlerini bir daha arayıp ne kadar para çekildiğini öğrenmek istedim 66 dolar tutarındaki hosting ve domain üçretinin türk parası karşılığı olarak 2 kere çekildiğini söylediler ve bana alış veriş yaptığınız sitenin müşteri hizmetleriyle görüşmem gerektiğini söylediler.Arkadaşımın yardımıyla (malum ingilizcem çok iyi değil)
bir mail attım ve sabah cevaben şöyle bir mail geldi.

Thank you for contacting Online Support. I have requested that a refund be applied to your account as per your request. The request must be approved by our billing department. Please allow 48 hours for my request to be processed and for the credit to appear in the order history of your account.

Once the credit appears in your Go Daddy account, please allow 5-7 business days to see the funds applied to the associated payment method. If we are not able to process a refund for this service you will be contacted. Thank you for your patience and understanding in this matter.

Please let us know if we can assist you in any other way.

Sincerely,

Shannon P.
Online Support Representative

yardımcı olursanız sevinirim.
İyi günler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Thank you for contacting Online Support. I have requested that a refund be applied to your account as per your request. The request must be approved by our billing department. Please allow 48 hours for my request to be processed and for the credit to appear in the order history of your account.

Online Destek hattını kullandıgınız için teşekkürler. Başvurunuz sonucunda hesabınıza geri ödeme yapılması için talepte bulundum. Bu talep muhasebe departmanımız tarafından dikkate alınacaktır. Bu işlemlerin gerçekleşmesi ve kredinin tekrar hesabınıza geçmesi için lütfen bize 48 saat süre tanıyınız.

Once the credit appears in your Go Daddy account, please allow 5-7 business days to see the funds applied to the associated payment method. If we are not able to process a refund for this service you will be contacted. Thank you for your patience and understanding in this matter.

Godaddy hesabınızda kredinin görüldüğü andan itibaren belirtilen ödeme metoduna göre ödeme yapıldığını görmemiz için bize 5-7 iş günü(hafta içi) süre tanıyınız . Eğer geri ödeme işlemini gerçekleştiremez isek tekrar sizinle iletişim kurulacaktır. İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler.

Please let us know if we can assist you in any other way.

Eğer başka bir şekilde yardıma ihtiyacınız var ise lütfen bildiriniz.

Sincerely,

Shannon P.
Online Support Representative

Ufak hatalar olabilir çevirimde ama başvurun değerlendirildi ve ilgilenecekler. Tahminim halledilir benzer birşeyler başıma gelmişti sorunu çözdüler. Arada mail atıyorlar bazısına cevap yazıyorsun bazısına gerek kalmıyor. zaten belirtiyorlar (please do not reply der ise cevaplamana gerek yok bilgilendirme amacı ile atıyorlar)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...