Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baptista Fenerbahçede..

Stifler

Öne çıkan mesajlar

dnz dediklerine katılabilirim, bunun için zaten türk takımlarının belli bir alt yapısı olması lazım. şu andaki duruma bakarsak gerçekten türk takımlarının o saydığın sıralarda olması çok zor ve hatta imkansız. 10-12 sıra diyorsunda ben pek inanmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadroyla gitsin gereken futbolcu sayısına göre kaliteli transfer yapsın sistemi ona göre kursun 10-12 olur bence ama bu haliyle zor 38 maçı çıkarmaları kezman sakatlansa kart görse semih mi oynicak rio ferdinand a karşı ebn zaten ilk 10 derken direk bu yapıyla demiyorum onların sistemine uygun hale gelerek katılsa diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 gün önce başka bi topicte de ben söylemiştim aynı lafı da tartışması dönmüştü. Hala da fikrimi savunuyorum. Premiere lig'e koysan bizim 3 büyükleri hepsi düşmemeye oynar kesinlikle.

Ayrıca Man City'nin FBden daha prestijli bir takım olduğuna da kesinlikle inanıyorum. Sadece fb değil, şimdi fb liler alınmasın, gs bjk ts hepsinden daha prestijli.

Habere gelince, Baptista gibi genç ve o kadar ümit vadeden bir oyuncunun ne Fb ne de başka bir Türk kulübüne (gelirse de fb ye gelir zaten sadece) geleceğine kesinlikle inanmıyorum. Bana asparagas gibi geldi. Zaten kendisinin de Arsenal'de devam etmek istediğini belirttiği bir açıklaması vardı yanlış hatırlamıyorsam. Ama eğer gerçekten geliyorsa da çok takdir ederim fb yi, o ayrı.

[ Mesaj 09 Mayıs 2007, Çarşamba - 04:38 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

gs su an değil tabi ama 4 sene öncesine kadar machester kadar prestijliydi dışarda şimdi mali konular futbolcular para alamıyor falan diye düştü biraz ama hala bi newcastle kadar prestijli bence bunu uefa alarak sağladı yıllarca bütün devleri dize getirerek sağladı eskiden bomba gibi mi munchengladbach varmış deniyor hala ya da nottingham forest napoli falan yani ama şimdi ortada yoklar ama hala prestijleri var bunlar başarı sayesinde bu arada fb de mali düzen ve futbolcu transferleri sayesinde, istikrarlı şekilde kupalara katılma seklinde prestij kazanmaya başladı biraz ki brezilya da inanılmaz bir prestiji var milli takım kampında bile konusuluyor aziz yıldırım fb
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan
üye § 09 Mayıs 2007, Çarşamba - 05:02 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

...
Kezman gibi bitmiş bir adam da değil ki.
...

ROFL.
adamın tek sucu gs ile bjk ye gol atması . bitirdiniz hemen sdf

--------------------------------------------------------------------------------
verbum sat sapienti est

Futbol oynamak Gs,Bjk gol atmaktan ibaret olsaydı sizin Nobre'yi kulup başkanlığına getirmeniz gerekirdi ki Nobre Kezman gibi 4 de kalmaz Bir sezonda 10-15 atardı.

son 3 sezonunu söyliyim Kezman'ın.
Chealse'de Lig'te 25 maçta 4 gol Atletico Madrid'de 30 maç 8 gol . Bu senede (Türkiye gibi bi Lig'te) sadece 4 golu var.

İnşallah Kezman gitmez :D

[ Mesaj 09 Mayıs 2007, Çarşamba - 12:13 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban
üye § 09 Mayıs 2007, Çarşamba - 11:36 [ özel msj ]

olay prestij değil, baptista artık 30 una gelmiş bir futbolcu. premier league ona uygun değil, la liga dan iyi bi teklif almazsa tabi ki de paraya gelir, napacaktı ya adam ?

meh..

Baqtista 24 yaşında AYGIR gibi bir futbolcu Ben onu Adriano'ya benzetiyorum onun bir iki kademe altı oynuyor. Fenerbahçe'ye gelsin Çükümü kesip SS'ini Paticik'e koymassam :D
Sosyal ağlarda paylaş

bitmiş kezman diyosunuzda, giip bide istatistikleri söylüyosunuz.
ibrahimoviçin kac golü var? ronaldonun kac golü var?
sakatlık diye bişey var bu futbolda. oynamayınca nasıl gol atsın dgoru dürüst.
Anelkayada bitmiş diyenler vardı şimdi Juventus 9milyon pound verip almaya çaışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben anelka bitmiş demedim hiç bi zaman sadece fenerbahçe'de kapasitesinin ancak yarısını sergiliyor dedim. kezman için ise ronaldo ve ibrahimoviç'le karşılaştırmak anlamsız. iyi bir oyuncu oldugu inkar edilemez ama eski forumunda olmadıgı da gerçek. ama bu demek değildir ki gelecek sezon yine böyle oynar adam bitmiş falan yok öyle bişey. 35 yaşında olsa bitmiş denir de bu yaşta kimse bitmez.
Sosyal ağlarda paylaş

toggieye katılıyorum.

bana göre Anelkayıda Kezmanıda doğru kullanmıyoruz biz.
kezman da anelka da çok yalnız kalıyor ilerde halbuki yanlarında klose tarzı yada pvh gibi adamlar olsalar süper olurdu.
ilerde top alıyorlar pas atcak adam yok. bu anelkayı barcelona da filan kullanın görün nasıl kepaze ediyor ortalığı.

sistem yanlıs bence. yıldızları oynatmayı bilmiyoruz daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sezon 24-25 işte Stifler artık hangi ayda doğdu bilmiyorum :D

Ben inanmiyorum geleceğini . Crespo'da kendi ağzıyla fenerbahçe'ye gelirim demişti ama bunlar hep fiyat arttırmak için yapılan şeyler. Getirirlerse Helal olsun

[ Mesaj 09 Mayıs 2007, Çarşamba - 15:49 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

teknik direktör tırt.yılların ön liberosu appiah orta saha-forvet arası bir yerde pas atmaya uğraşıyor.tuncayın asıl mevkisi forvetken kanarlardan orta açmaya uğraşıyor.ümit özat sol kanatı berbat ediyor.penaltıdan taça atıcak bi potansiyel görüyorum o adamda.ümit özat ölsün artık dedimmide arkadaşlar o adam süper kaptan gamemaker filan diolarda olmaz olsun öle kaptan 1 kerelik başkası idare etsin takımı.kütük koysan daha çok top çıkarır defastan + daha iyi orta açar.anelkayı kezman ilerde öle duruyo pas atan yok atan olsada düzgün pas yok.şimdi konuyla alakasız bi konuya değinicemde Türk futbolunun genel anlamda en büyük sorunu orta açmış olmak için açılan ortalar.adam gidiyo kanattan yardırıyo dear atıyo ortada adam yok bam orta açıyo.herif ceza sahası yanına önü boş şut çek geç gidiyo bam orta açıyo ve boktan ortalar yani bunlar öle güzel olsa içim yanmicak.uzaktan şut çekmeye korkuyo,milletmi teknik direktörmü kızıyo ne artık bilmiyom.boktan çekiyo diye hiç çekmiyim daha iyi boktan orta boktan şuttan iyidir mantığıyla gayet aptalca ortalar açılıyo lüzumsuz filan.kaleden 25 metre uzaktasın önünde defans yığılmış 2 kişi senden ceza sahasında 5 kişi adamlardan nedir yani ortanın mantığı arkadan gelen bi adama verirsin topu gelişine basar şutu.düzgün pas yokken forvet bişey yapamıyo zaten.kezmanın 7 golümü ne var fenere geldiğinden beri onlarda % 100 lük yani geldimi atıyor atmasına adam ve değerli goller attı aslında hep derbilerde filan

[ Mesaj 09 Mayıs 2007, Çarşamba - 16:37 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

normalde baptista'ya verilecek parayla baptista'dan daha faydalı olacak adamlar alması lazım fenerbahcenin ama yönetimin bi ego tatmin meselesi var senelerdir hep isim alıyor futbolcu değil. adam madrid'den arsenal'e geçmiş, dünyanın en büyük kulüplerinde futbol oynamış sonra fenerbahçe'ye gelmesi adamın aç gözlü oldugunu gösterir. yoksa hiçkimse ingiltere'yi bırakıp türkiye'ye gelmez. türkiye'ye gelecek olanlar avrupa kupalarında kendini gösterme amacında ve kupaya aç olan futbolcular olmalı. kendini ispatlamış olanlar değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...