Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nano'm hakkında

RayCharles

Öne çıkan mesajlar

Bir seneyi geçti kullanıyodum geçende çantamda bırakmıştım sınıftaki arklar da (insan değiller mrk etmeyin) çantamla birbirleriyle kapışırken içinde bunun ekranı kırılmış. Ancak şöyle bişi var kırılan dış ekran değil içindeki... Garanti belgesini bulamadım (ki bulsam da benim hatam sonucu oldu bişi değiştiriceğini sanmıyorum). Ben bunu servise göndersem ne kadar girer bana? (Eski nesil ipod 4gb nano)

Teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

ben de ipdıumu yere düşürmüştüm, kasmadılar yenisini beleşe yolladılar ama senin durumnda daha "kasıtlı" bir kullanıcı hatası var. bir ipod parasına tamir ederler muhtemelen (pilleri yeni ipod fiyatına değiştiriyorlardı, o baımdan) .

[ Mesaj 06 Mayıs 2007, Pazar - 19:08 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
vallahi garanti kapsamında belki yenileyebilirlerdi. çünkü çok dandirik format atılması gereken bir durumda bile yeni ipod video'yu yollamışlardı. ancak bu durum garanti kapsamındamıdır bilmiyorum. ama ipod'un bu tür servis hizmetleri çok pahalı. yenisine yakın bir fiyat bile biçebilirler. pil fiyatları bile inanılmaz pahalıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...