Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Intel GameX 24-27 Mayıs arasında İstanbul'da

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

gittim gordum yerinde...
pek bi olay yok ilk gün bayıktı.
pes standında gecirdim butun vaktimi.
bilgisayarlarda güsel oyun yok multi olayida yalan olmuş gibi.
ayrica eventlara katilalim dedik oda olmadı.daha onceden turnuva deneyimi olmasi gerekiyormus pehh.

ama nod32 kızları pek bi güsellerdi.dojocularda arada bi gösteri yapip saga sola bagriolardi.o akfasina mambo kilicini yien arkadaasada pek bi üzüldüm cat cut sesler geliodu :D
Sosyal ağlarda paylaş

organizasyon ve icerik 2/10

compex in altkatinda bir bolum ayrilmis iyi hos lan party dediler

asus a yazildik oyun oyniycaz guya
medieval 2
BF 2k
WC3 FT
CC3

yuklu bitek iyi guzel
basladik maca

15 dakka sonra adam geldi
sureniz bukadar diyip kaldirdi
macin ortasinda kalktik gittik bitiremeden

ulan ne kit beyinli insanalr var
lan party diyorsun etkinlik vaadediyorsun
dunya ustunde 15dk lik lan parti enrde gorulmus
15 dakikada anca fifa veya bi kac round FPS atarsin

medieval di efm CC3 warcraft filan oyle 15 dakikada bitmez zaten adam bulmak 5-6 dakika suruyor

onu gecelim hadi
level bissuru konsol getiricez demis inandik retro olucak diye
baktik bi ps2 var ondada paso PES

sahnedeki etkinlitke mikrofonu alan kulaklarimiza micti
BAKIN SIMDI NFS BU SIMDI BUNA EKRAN DIYORUZ BAKIN BU ARABA BAKIN BU ARABALAR BIRBIRINI KOVALIYIP GECMEYE CALISINCADA YARIS DEDIGIMIZ SEY OLUYOR

GG

lazertag dediler
saat 3.20 de hala yoktu
masaustu oyun FRP filandeseniz oda oyle

ancak NOD32 yi tebrik ediyorum burdan sagolsunlar

gerek kizlari
gerek cigbalik servisi
gerekse getirdigi kendocular

sirf onun icin degdi
ciktim sahaya ilk cikanalrdandim vurdum kafasina kafasina iyide muhabbet ettik
bayadir niyetleniyordum ikna oldum basliycam bende iadoya
saat 3 de iado gosteriside yaptilar

nod32 dort dortluktu
Sosyal ağlarda paylaş

level'den bi tek tuğbek efendi'yi görüp sohbet edebildik :) onun dışında call of duty oynamak gerçekten zevkliydi; stand görevlisinin bize yaptığı torpil yüzünden diğer etkinliklere pek vakit ayıramadık. çünkü normalde 2 saat zaman sınırı olan makinelerde tamı tamına 3 saat oturmuş olduk.

en güzeli de o 2 saatlik mermi alışverişinden sonra hep birlikte kalktığınızda diğer oyuncularla aranızda geçen "aa sen miydin beynimden vuran, oo sen miydin bıçakla frag alıp duran" muhabbetleriydi. bolca kaynaşma tanışma faslı oldu.

fuarımızın güzel mi güzel hanımlarına laf bulanların da alnını karışlamak günün son eğlencesi oldu arkadaşlar arasında. wow standı filan vardı ama uğrayamadık; cumartesi eksik bölümleri de tamamlamak üzere tekrar oradayız.
Sosyal ağlarda paylaş

sürekli bişeyler hakkında bilgi alabileceğin tipler dolu etraf. yani sırf geyik ve sohbetle bile tüm gününü geçirebilirsin meraklı bi tipsen. level standına da bi şekilde uğramanı tavsiye ederim. hele pes oynamayı biliyosan süper eğlenirsin :)

aslında biz de arkadaşla tekrar orda olucaktık ama kurs olayı girdi araya. ilk gün gezdiğimizle kalıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o WGT finalleriydi 2 kişiyle carbon (gerçi 8 kişi cıktı finallere, o büyük finalmiş demekki senin gördüğün), lan party değil. ona katılmak için elemelere girecektin =(

bu arada nod32 roxxor evet dfgg

[ Mesaj 25 Mayıs 2007, Cuma - 21:31 tarihinde, Silphatos tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

gelirseniz üstünde wow bc t-shirt ü ile turan veya dolanan 2m lik kişi benim. :P kendocuların yanındayım!11 (yada nod32 hatunlarının arkası :p )

allahsız crysis ekibiyle pazarlık içindeyiz 5 dk alfayı oynama hakkı istiyoruz adamlar mouse a bilem dokundurtmuyorlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...