Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternette yeni bir oluşum

Selamon

Öne çıkan mesajlar

Merhaba, internet üzerin de yeni bir oluşum yarattık. SİYAMETRA ! Siiyametra bir forum. Ancak, bugüne dek alışagelenlerden biraz farklı. Siyametra bir siyasi tartışma forumu. Aramızda sizleri görmekten mutluluk duyarız. İşte linkimiz SİYAMETRA !

Saygılarımla, Siyametra yönetimi adına Selamon.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

"Siyaset sux" Siyasetle ilgili değilim, onunla uğraşmaktan hoşlanmıyorum, v.s gibi sözleri anlarım ama direkt olarak siyaset sux demek ne denli büyük bir hatadır düşündün mü hiç. Eğerki sen siyaset sux deyip geçecek olursun bu ülkenin başına gelecek daha çok şey var. Öncelikle halk bilince erişsin ki ülkenin geleeceği için değerli bişeyler yapabilsin.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

O bölümler üzerinde bir indirgeme çalışması düşünüyoruz, ancak bütün bölümlerin kendi içinde bir mantığı var. Siyasi görüşler adı altında topladık o başlıkları. Ve bölümde bulunan 4 başlığında kendine has çizgileri mevcut. Yani, sağ görüşle milliyetcilik (yada ülkücülük) aynı çatı altında toplanamaz bence. Tıpkı komünizm in sol görüşle aynı çatı altında toplanamayacağı gibi. Ancak ilerde doğabilecek seviyesiz tartışma sorunları yüzünden belki indirgemeye gidebiliriz. Tabii üyelerden indirgemenin hemen yapılması konusunda bir talep gelirse, indirgeme yapılacaktır.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Hım evet mantıklı bir yaklaşım, teşekkür ederiz öneri için. Zaten şuan tüm forumu yeniden yapılandırıyoruz forum sistemi değişiyor. Hostumuz, forumumuz herşeyimiz yeniden yapılanıyor gelen eleştiri ve istekler doğrultusunda daha da hoşa gidecek bişey hazırlıyoruz.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...