Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tikkiyizbiz.com

Dev

Öne çıkan mesajlar

tikky_halee yazdı:
ayy kesnlikleeee katılıorum bencedee çok zor bir işş .. yanii iniorum nişantasınaa ne alcagımıı sasıormm

ay nişantaşı flan hiç tarz değil..
bi şey almak istediğim zaman ya londradan ya da paristen getirtiorm. caddede gezmek çok cool ama
Bune abi yaw ?? elalime kıcına don alamio bunlar?...

[ Mesaj 04 Mayıs 2007, Cuma - 17:41 tarihinde, spompas tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yetmez. eğer bu kenkler gerçekse insanlığı bunlardan kurtarmak için herşey yapılmalı.hatta imkan varsa hepsini gözlerden uzak bi adaya toplayıp kafalarına nükleer füze sallamak lazım.

-ay ne sıkıcı ada burası be oturacak bi starbucs bile yok yaneğğğ (görücen sen starbucksı şimdi)

Nuclear launch detected...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[Per 19:26] tikiadmin: onası nik la:D
[Per 19:31] tripcan: yav ben bole cok trip yaparım , arkadaşlarımda bana bole der, tripcan!
[Per 19:47] tikiadmin: tripcan yawrum... sen kedilerinle uğraş asmıyım seni

Dev bağlamış mevzuyu. Yeni forumun hayırlı olsun devhochi

[ Mesaj 05 Mayıs 2007, Cumartesi - 11:07 tarihinde, Pluton tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gerçek oldugunu sanmıorum.böyle bi model yok yani.şaka yapıolar.hayatımda öle bi muabbete rastlamadım yani

ben ciddi ciddi duydum böyle muhebbetler.

ama yani ben bunların ciddi olduğuna inanmıyorum ya tutup da forum açmazlar, açsalar bile o ne nickler o ne laflar, yok artık ya.

bence feyk bu feyk. dev yazdı hepsini.

ayrıca dev, sen oturup bütün gün gugılda tiki forum mu aramaya başladın lan? hı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...