Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O ne ya bu fiyat doğru mu?

Pluton

Öne çıkan mesajlar

Bir süredir illegal serverlarda takılıyorum. Maksat oyunu öğrenip
legal'de vakit kaybı olmasın diye. Sanırım artıkın yeterki kadar öğrendim.

Sendite bi bakayım dedim ama fiyatlar düştü mü yoksa ben mi yanlış yere bakıyorum ?

İşte Burda

Birisi açıkalrsa sevinirim. Resimlerinide koyuyorum.

[spo]
Resim1: ( Sanırım Bunu Almam Gerekiyor. )

Resim2: (1. alırsam buna gerek yok trial versiyon diyo )

Resim3: ( Buda 2 aylık account veriyo sanırım )

Resim4: ( Bunun ne işe yaradığını çözemedim atlas neki )

Resim5: ( TBC bu kadar ucuz mu ya )

Resim6: ( Bununda ne işe yaradığını çözemedim )
[/spo]

Birisi yanlışları ve doğruları mı söylerse ve hangilerini almam gerektiğini çok makbule geçecek.

Sosyal ağlarda paylaş

ohhh miss vallaha hemen siparişi vereyim yaw :D

Birde aylık account parası neydi bunun

not: Bu adres bilgilerini türkçe olarak girske olur mu ki yaw ingilizce mi gireyim

[ Mesaj 02 Mayıs 2007, Çarşamba - 11:42 tarihinde, Pluton tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Elinize EU geçecek, US serverlarına Türkiye'den bağlanmak gereksiz geliyor bana ayrıca EU'daki pingin iki katını görmeniz de mümkün, malum Türkiye şartları hehe.

Burning Crusade cıktıktan sonra ilk oyunun fiyatı baya bi düştü. Wow ilk çıktıgında Türkiye'de 100 YTL'den satılıyodu, ben iki sene sonra basladıgımda 45 liraya almıştım sanırım şimdi daha da düşmüş ama bu oyun tabi ki tek başına bir işinize yaramaz. Yani TBC'yi de almanız gerekecek bu da 17 pound yani 50 tl ediyor.

Atlas denilen şey haritanın her bölgesini ayrıntılı bir şekilde gösterimi falan, çok param var bu oyun için harcayacak diyosan koleksiyon için güzel bir parça :)

Keyset wow için özel klavye, özel tuşlar falan var oyunda kullanılan bazı özellikler için, rahatlık saglıyor yani.

Oyunda horde/alliance factionları arasında tercih yapmak sana kalmış, pati halkı horde tercih eder genellikle ally sevmeyiz biz. Yüzlerce server var bunlardan birini seçeceksin, acele etme tanıdık birileri varsa onların yanına git, recommended ya da medium population olanları tercih etmen daha dogru olur.

Fiyatları da listelersek tl olarak ortalama şu civarda,

wow: 27
tbc: 50
aylık: 25
atlas: 36
keyset: 36

Oyunu aldıgında içinden 10 günlük free trial key cıkacak. 10 gün bedava oynayabilirsin ama oyuncularla trade yapamaz, açık arttırma sistemini kullanamaz ve level 20'nin üzerine çıkamazsın. 10 gün sonunda aynı karakter ile oyuna devam edebilirsin. İlk ay kredi kartından para cekilmez ikinci aydan itibaren aylık ödemeye başlarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben yaptıgımda oyle olmadı ama sonradan degistiyse bilemiyorum. hatta mail bile atmıştım blizzard'a bu free trialı iptal edip direk normal şekilde oynamaya gecebilir miyim diye. bişeyler yolladılar cevap olarak ama cevap gelene kadar 10 gün geçtiği için okumadım :p

mecbur değilsin 10 günlük trial ı kullanmaya bu arada, sana kalmıs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...