Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 Mayıs Pfdk Toplantısı

NoS

Öne çıkan mesajlar

maçı stadta izleyemiyorlar, maç saati karakola gidip maç bitene kadar orada kalmaları gerekiyor.

2-3 hafta önce bunu bakan anlatıyordu, hadi yapında görelim sözünüzün erimisiniz sayın şahin. ak koyun kara koyun belli olacak hadi bakalım.

ver gazı ver gazı
Sosyal ağlarda paylaş

Ali koç ve yöneticilermiz cezaları hemen yapıştıran ulusoy federasyonu,nedense aylardır her yere sataşan,salyalarını her yere akıtan Trabzonspor Kulubu Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu'nu hiç uyarma gereği bile hissetmiyor?Bu şahıs zaten aylardır Fenerbahçe için atıp tutuyor,adam yerine konmadığını görünce de daha da küstahlaşıyor,hiçbir şerefli medya yazarı da bu şahsın ceza almasını yazmıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bi fenerbahçeli olarak, federasyona laflar hazırladım diyorum. uğraşacak başka adam bulamamaları yanında (fenerbahçe harici) cezaların saçmalığı (nedenleri değil, hak mahrumiyeti , saha kapatma ws., ki 20bin ytl gibi para cezaları da az değil) sinirlendiriyor insanları. başlarına bela alıyolar, baki ceza almamış bakıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"başlarına bela alıyolar"
nası yani?fenerbahçe daha yüksek bi kurum dimi federasyondan?federasyonda korkucak onlardan?

açıkçası şöyle bir durum var bence..bu cezalar büyük ihtimal baya bi iner tahkimde..bunu federasyon da biliyo..amaç gözdağı vermek gibi bişi..bir nevi "akıllı olmanızı rica ediorum"..

cezaların yerinde olduğunu düşünüyorum fakat kabul ediyorumki benzer cezaların zamanında başkalarına da verilmesi gerekirdi
Sosyal ağlarda paylaş

hadi yöneticilere verilen cezayı seyircisiz oynamayı geçtim alıştık artık ama Aurelio olayında yapmayın etmeyin adam kaç senedir bu ülkede top oynuyor galatasarayla beşiktaşla daha once ne maçlar oynadık
5-1 4-3 vs hiç boyle çirkef bir davranışı oldumu hiç mi merak uyandırmıyor neden kendi vatandaşı ricardinho, neden yine kendi vatandaşı nobre veya bir başkası degil.Tamam yaptıgı dogru bir davraniş değil tabiki ceza görsün ama ricardinhonunun yaptıgı yanına kalmasın aynen zidane olayında oldugu gibi, ne desek boş herkes kendi tarafından bakıyor bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın felsefesindesiniz yarın birgün o abiler amcalar federasyondan ayrılıp başkasının "abileri amcaları" geldiğinde bu haksız yaptırımlar sizin başınıza geldiğinde anlarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...