Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lig tv ve fb üzerine

duende

Öne çıkan mesajlar

niye utanıyımki.ben hala soyluyorum fener bizi hep yenio.belki samiyendede yenicek.ben feneri kesin yenicez diye bişi söylemem o yuzden

samiyende en güzel futbolu oynasak gene bi tane yeriz yeniliriz yada en kotu berbaerlik.

şansımız tutmuo yani.en son sizi kadıkoye marcio nun attıgı gollerle yendik.samiyendede umitin 2 gol attıgı maçta yendik.geçen sezon bi 4 attınız bi 1 attınız.6 atmışlıgınız var.ben bişi demiyorum sadece bu başarı degil.bu sene fenr şampiyon olursa ligde 1 tane fazla şampiyonlugunuz olcak bizden.o bi başarı sayılabilir
Sosyal ağlarda paylaş

valla cevap çok var.kupayı aldın haline bak eziklerle muhattap olmuyoruz.'ay durun borcunuzu kapayalım ezicek takım kalmicak ligde sizde iflas edince ay ay ay durun'

şaka bi yana ayrıca dünya sıralamasında da sizden öndeyiz yani süper kupanız bile olsa sizden başarılı konumdayız şuan

[ Mesaj 27 Nisan 2007, Cuma - 18:58 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bak senin dediğin şöyle.alinin 2 yazılı notuda 100.ayşenin yazılı notu 50.ama duruma bakarsan ayşe derse daha çok katılıyo ve sözlüsü iyi geliyo.ayşe aliden herzaman iyi ama yazılıda yapamıyo hesabı.fener salak gibi oynamayıp alkmaar ı geçebilseydi kim tutucaktı feneri bana bi söyle.veya netice olmasaydıda iyi oynayan geçseydi turları filan.bana söyle ya

[ Mesaj 27 Nisan 2007, Cuma - 19:02 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyi tarihe başarıya kupaya bağlamayın fenerbahçe dünya sıralamasından tut maçtaki performans para pul her konuda gs den iyi ama sizin tarihiniz var aman estağfurullah çenenizi kapamayın uu ezin bizi uefa var WAUW

(editlemeyip yazdım dalgınlıktan =( bağışlayın

burda postlara bakarsan ayrıca 2 tane kozu olan bitek cimbom.uefa-süper kupa yok neymiş sağlam takımlarla maç.bizde bu laflara alıştık

[ Mesaj 27 Nisan 2007, Cuma - 19:07 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bu futbol bölümünde ne var böyle? manyakmısınız gidin kahvede buluşun aynı tartışmayı orda yapın.
aptal bi soru sordum saatlerce fbmi gsmi tartışması yapmışsınız...
sanki bi taraf sanırım haklısın dostum benim takımım seninkinden çok daha kötü diyecek
cık cık cık cık

[ Mesaj 28 Nisan 2007, Cumartesi - 20:04 tarihinde, duende tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
süper kupayı almış takıma 6 atmışlığımız var al başarı.süpersiniz dünyada lidersiniz güzelimde her sene güzelce yeniliyonuz bumu şampiyonluk.alın size başarı o zaman.biz milanla oynamadıkta fenerli değilmiyiz?fenerliyiz.biz milanı onu bunu yeneni yendik hatta.herşey kupa almayla bitmiyo öyle.eğer burda fener vs cimbom tartışmazı yapıcaksak ezmeye varım ben yani tarihte başarımız olmasa bile.sizin varda bişiy değişmemesine rağmen veya

rofl gel kupaları verelim. süper bi mantıkmış ya. yıllar önce Manchesterıda old trafford da yenmiştiniz onun kupalarıda versinler size sonuçta yenmişsiniz bi çok kez CL şampiyonu olmuş takımı

[ Mesaj 29 Nisan 2007, Pazar - 09:54 tarihinde, MacLeod tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda Lig TV araçları stad dışında kapıda kaldı.
Fenerbahçe yönetimi Lig TV canlı yayın aracını stada sokmuyor.
Eğer böyle devam ederse olacaklar;

Hakem maçı yayın olana kadar bekler.yaklaşık 10dk.
10 dk dan sonra yayın ile alakalı bir gelişme yoksa maçı tatil eder ve kararı federasyon verir. karar -3 puan ve 3-0 hükmen maglubiyet.
hakem 10dk bekler, çalışma var ise iyi niyetine göre 30dk falan bekleyebilir.yine yayıun olmazsa maçı tatil eder.

sonucta FB -3 puan 3-0 hükmen yenilir.Fenerbahçe bu şekilde ligden çekilir.
Sosyal ağlarda paylaş

kim kimi uyarıo ?

lig tv ne yapmış.lig tv nin fenere ne kastı varmış?

selçuk dereli suçluydu sora lig tv suçlu oldu.boş tehdit diyorum sana işte.öle bişi yapılamaz yani.öyle bi model yok

bütün yöneticileriniz cıkıp abuk subuk konusursa herkes kelime yapar tabi.fenerbahçeyi cumhuriyet yaptınız hakkaten ya.istedigini yapıo yoksa stada sokmicakmııl lig tv yi.yok paf takımla cıkcaklarmış turkiye kupasına.geçen sene biz şampiyon oldugumuzda aziz yıldırım istifa etti ki gündem degişsin diye.kimse bizim şampiyonlugumuzu sallamadı aziz yıldırımın istifası konusuldu.şimdide baktı şampiyonluk gidio.böyle stratejiler uyguluolar işte
Sosyal ağlarda paylaş

lig tv nin yaptıgından haberin yok, şansal büyüka'nın konusmalarınddan vs. yanlı tutum sergilediler.araştırırsan daha uygun post atabilirsin cvp olarak.
haa sizin şampiyonlugunuz sallanmış ya da sallanmamış bizi ilgilendirmez.evt cumhuriyet.kıskananlar çatlasın. sdf
Sosyal ağlarda paylaş

rant kavgası, lig tv ye abone olanların çoğu fbli -sanırım digiturk açıklamıştı bunu istatistik olarak-. aziz yıldırım istiyor ki ben kendi maçımı yayınlayayım, lig tv istiyor ki aziz gitsin öyle birşey olmasın.

Milletin parası bizim çenemizi yoruyor işte. Küçük klüpleri mağdur etmeyecek bir çözüm bulunsun isteyen istediği gibi yayınlasın maçları; ama havuz sisteminden başka nasıl bir sistemle olur onu bulmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
süper kupayı almış takıma 6 atmışlığımız var al başarı.süpersiniz dünyada lidersiniz güzelimde her sene güzelce yeniliyonuz bumu şampiyonluk.alın size başarı o zaman.biz milanla oynamadıkta fenerli değilmiyiz?fenerliyiz.biz milanı onu bunu yeneni yendik hatta.herşey kupa almayla bitmiyo öyle.eğer burda fener vs cimbom tartışmazı yapıcaksak ezmeye varım ben yani tarihte başarımız olmasa bile.sizin varda bişiy değişmemesine rağmen veya

said:
rofl gel kupaları verelim. süper bi mantıkmış ya. yıllar önce Manchesterıda old trafford da yenmiştiniz onun kupalarıda versinler size sonuçta yenmişsiniz bi çok kez CL şampiyonu olmuş takımı

çarpıt allah çarpıt lafları işte siz busunuz ye.yine konuyu dağıtıroyum bravo banaki insanın tepesini attırıyolar.ben kupayı verinmi dedim?başarı dedim.konu hakkında tartışmicam sadece söliyim dedim yeni gördümde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...