Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chelsea-Liverpool Şamp.ligi yarı final ilk maçı

Madcat

Öne çıkan mesajlar

Bu maçın da başlamasına az bir süre kaldı,herkes chelsea'yi favori gösteriyor fakat son maçlarındaki düşük performansından bu maçta zorlanacağını ve maçı liverpoolun kazanacağını düşünüyorum. :D

madem dünkü skor tutmuş bugün de söyliyim gene eleştirin gene görelim :D 1-3 liverpool.
Sosyal ağlarda paylaş

herkes altı diyor bu maça yahu.
tamam çelside iş yokta,liverpool boru gibi takım. :D

bu da tutarsa okumayı falan bırakıp iddaa ya vercem kendimi dsfjdsfgjds

ps:maç sonunda g.te girecek postlar bunlar.. fdsdsg

ps2: benitezle konuştum durumlar iyi..

ps3: bugünle ilgili geçmişten bi youtube linki verelim tam olsun en sevdiğim tezahüratlardan biridir şöyle ki:

http://www.youtube.com/watch?v=Wh_HG_YYBs4

[ Mesaj 25 Nisan 2007, Çarşamba - 19:42 tarihinde, Madcat tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya 60. dakikada yetişebildim ve hiç güzel diildi. Adamlar bi tek birbirlerini dövdü, bi de bi 2-3 dakika top gitti geldi iki kaleye durmadan; o kadar.
Eve gelirken radyoda Trabzon-K.Erciyes maçının penaltılarını dinledim, çok daha heyecanlıydı. Direkler falan. Duyuluyodu tak tuk diye sfd
Sosyal ağlarda paylaş

peter kırauçh nasıl liverpoolda oynar anlamıorum

adamın hayatı liverpool-gs maçından sora kurtuldu.hayatının en güzel golunu attı.2 metrelik adamdan vole gol yedik.ama hiç sevmiyorum adamı yani 1 tane kafa topu indiremedi dün.o bacaklar kollar incecik nası oynuo futbol hala çözemedim.eskiden top toplayıcısıymış spikerin dedigine göre :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...