Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul anime toplantısı v2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

c.tesi ye aldık benim olasılığım %97 e düştü :D

Evet benim haberim yoktu bu sefer ben el atıyorum :)

Benim haberim yoktu buluşma yapalım tekrar diyoruz. İzmirden liqued_snake te geliyor.

Anime meraklısı herkesi bekliyoruz :) . Şu anki liste :

BeIlow + 4 kişi büyük ihtimal yada hiç kimse :D
Shikamaru + sevgilisi
Demorah
Silmarwen

zaman : 28 nisan c.tesi 13.00 burger önü

olay ve yer : taksim de buluşulur yeni açılan anime mekanı ziyaret edilir. Çıkılır gezilir, isteğe göre eğlenilir.

akşam kalma olayım olmadığı için akşamcılara söz veremiyorum ertesi gün işlerim var. Anime dışında katılmak isteyenlerde buyursun.

[ Mesaj 24 Nisan 2007, Salı - 21:15 tarihinde, BeIlow tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız Bellow şöyle bir durum var. Hatta bir kaç durum var.
- Bu haftasonu orada (In the Van) Pazar günü anime tayfa olmayacak. Normalde parti mekanı olduğu için zaten sadece akşama kadar, o da haftaiçleri kalabiliyorlar. Fakat bu haftasonu Cumartesi günü animeciler orada olacaklar. O yüzden oraya Pazar günü gitme olayı yalan olur.
- İkinci olarak Pazar günü olduğu için ben gelemem. Bilen biliyor zaten okul filan işte. Cumartesi olursa öğleden sonra, akşam 23:30'a kadar sizlerle birlikte olabilirim.
- Ayrıca Pazar günü eylem filan olabilir. O yüzden dışarı çıkmak da biraz tehlikeli olabilir. Ben sadece uyarayım dedim.

Ha bu konuların hiç birini umursamazsan beni listeye eklemene gerek yok.

Amaaa, dediklerimi dikkate alır da buluşma gününü Cumartesiye alırsan beni ve Demorah'ı da listeye ekle derim ben =)

Bir de Cumartesiye alınması için "Lütfen" desem. :ricaedenbakışatanşirinmavigözlüsmile:

[PS]Shikamaru'nun sevgilisi Temari?[/PS]

[ Mesaj 24 Nisan 2007, Salı - 20:58 tarihinde, Silmarwen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Hah şöyle. Güzel olmuş Cumartesiye kayması olayın. Umm, yalnız benim Cumartesi günü sabahtan biraz işim olacak. Yani tam saatinde (13:00) orada olamayabilirim, haberiniz olsun. Belli olmaz yani ama büyük ihtimalle -en geç- 1-1.5 saat sonra Demorah ile birlikte size katılırız ikimiz. Bellow, tel nonu öms ile yollarsan daha güzel olur herkes açısından.

Haydi eğlenelim...
Sosyal ağlarda paylaş

Oh süper gelin herkes gelsin süper olsun eğlenelim.

Benim tel : [spo]0538 696 13 56[/spo]

Shikamaru + sevgilisi
Demorah
Silmarwen
Giovanni
Cuce

zaman : 28 nisan c.tesi 13.00 burger önü

olay ve yer : taksim de buluşulur yeni açılan anime mekanı ziyaret edilir. Çıkılır gezilir, isteğe göre eğlenilir.

akşam kalma olayım olmadığı için akşamcılara söz veremiyorum ertesi gün işlerim var. Anime dışında katılmak isteyenlerde buyursun.
Sosyal ağlarda paylaş

@Cuce: Gelmezsen keserim sakallarını haberin olsun =P
@Bellow: Baştan -tekrar- söyleyeyim. Demorah ve ben Cumartesi günü tam 13:00'da orada olamayacağız büyük ihtimalle. Evden çıkış/çıkabiliş saatimize göre sana haber veririm ben.

Ha bu arada bende bilgisayarda oynayabileceğim bir Anime oyunu istiyorum buradan duyurulur herkese =)
Sosyal ağlarda paylaş

Buluşma arttı iyice güzel oldu satışa gelmeyiz inş :P

Othranx sen sonradan gelirsin. Zaten burger önünde bi yarım saat bekleriz diye düşünüyorum milleti :P:P

benim tel
[spo]0538 696 13 56[/spo]

ben sanırım 13.00 gibi orada olcam ama kesin değil. Erken gelen olursa arasın işte :)

Liste :

Shikamaru + sevgilisi
Demorah
Silmarwen
Giovanni
Cuce
Othranx

zaman : 28 nisan c.tesi 15.00 burger önü

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...