Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Beşiktaş ... / Fortis Türkiye Kupası

nocom

Öne çıkan mesajlar

ee ozaman uğura kırmızı kartın yanında sıyah kusak hediye etmesi gerekmez mi?
Bu maçta yalnızca kupa finalini kazanmadık fbnın alacağı ağır ceza ile ligdede bir avantaj sağladık.
Ben tiganayı anlamıyorum baki oynuyor ibrahim oynuyor üstüne birde mehmet sedefi alıyor.Ali tandoğan kenarda bekliyor.Halbuki alsa fahriyi orta sahada top tutsak ya da aliyi.
Altan tanrıkulu yazmış az önce okudum atamazsan ağlamıcaksın

2. yarı bariz fener üstünlüğü vardı kabul ama atamazsan olmaz atamazsan ağlamayacaksın.
Baki kendini kaybetti bu akşam.Tümeri itmesi bence gecenin en güzel hareketiydi haddini bilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

genis ozeti izledim simdi de, ugur boralin o attigi tekmede ali tandogan felc bile olabilirdi tam otursa, hadi kafan calismiyo dakkalarca kostun, baski da var hirs da var eyvallah da, insanin canina kast etmezsin sporcu olarak.

nouma olsa orda gelir oldurur giderdi heralde, iyi ki gondermisiz.

ha bu arada, o kadar bos pozisyon bulup atamayinca aglamaya degil takima kizmaya ihtiyac var sanki, gururunuza yedirebilirseniz.

besiktasa gelince, tigana yaslanip maci resmen eliyle vercekmis, sans yanimizdaydi direk.
Sosyal ağlarda paylaş

baki maçta birine tekme atmış diğerini itmiş, bunlar da gelmiş maç sonunda 2 ye 1 kafa tutmuş he ahahaha, yazık yazık acınacak haldesiniz be.

hakeme çok laf ettiniz de bjk nin de sayılmayan bi golü var. ben izlemedim ama kimse bahsetmiyor ondan.

[ Mesaj 27 Nisan 2007, Cuma - 09:53 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada özetleri yeni izleme fırsatı buldum internetten. mehmet sedefin gördüğü ilk sarı kartı göstermemişler çok ilginç gerçekten ;) birlikte izlediğim fanatik fenerli arkadaşım bile bakiye kart veremediği için sedefe kart uydurdu demişti (hoş maçtan sonra sedef niye kırmızı görmedi diye celalleniyordu orasını da fenerliliğine veriyorum:) )
Sosyal ağlarda paylaş

sen taraftar olarak Vur! Vur! diye bagirirsan gelip arkadan ucan tekme atar oyuncun tabi..

Kimse hakeme iyi demiyor ama yanli diyende cikarsa tartisirim..

Sen Lugonaya direk kirmizi vermiyorsan bakiyede veremezsin.. Ucan tekme atan adama sari kart vermiyorsan bakiyede veremezsin..

Yani hakem tutarli bir mac yonetti tutarli olarak kotu yonetti..

Ayrica bjk nin golude gol bence.. Ama fb yonetimi muthis is yapti ondan kimse bahsetmiyor hakikaten..

ben fb yi yenmemize tumer o takimda oldugu icin sevindim.. Tuncay o takimda oldugu icin uzuldum..

Bu kadar ozverili bir oyuncu yok dunyada.. Tartisma cikiyor gidiyor abi 3 dakika kaldi yapmayin faul yapmayin diye bagiriyor kendi takim arkadaslari bunu itiyor..
Birisi bana bakinin tumeri itmesi icin yanlis demisti..

Bunlar modern futbolun gerekleri tamam centilmenlige aykiri ama orda tartisma cikmis maci kazaniyorsun son 3 dakika orda oyunu ne kadar sogutursan sogut bana kalsa ben gider basardim tekmeyi birine atsin beni oyundan maksat oyunu sogutmak haa cokda iyi yaptilar.

Pozisyondan sonra hirstan eser kalmadi..
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle şunu söyleyim forumlarda biraz fanatik kişiğimle bilinen biriyim herhalde,aslında hiçte göründüğü gibi bir insan değilim.Fanatiğim diyen çoğu kişiden daha fazla bjk lı gs lı arkadaşım vardır.Fenerbahçesiz ,Galatasaraysız,Beşiktaşsız bir rekabetin olmayacagını bilen bir insanım..Tüm futbolseverler 1 sezon boyunca bu takımların birbirleriyle oynayacağı maçları bekliyorlar,bu maçlarda duygularını heyecanlarını had safhada yaşıyorlar.Herhalde futbolumuzun en güzel en keyifli zamanlarıdır bu zamanlar..
İşte maçtan günler öncesideher zmnki gibi bjk lı arkadaşlarımla,hep bu maçı konuştuk inşallah güzel maç olur dedik,ilk yarı 1-1 bitsin ikinci yarıda kıran kırana bir maç olsun dedik,ricardinho ne yapar alex ne yapar dedik saatlerce konuştuk..Ama boş konuşmuşuz..
Maalesef dünki gibi,bir saatli bomba misali kadıköyde patlayacak ve hakemlik kariyerini bitirme pahasına bjk ı finale çıkartacak bir selçuk dereli çıkıyor tüm güzelliklerin önüne geçiyor..maçı 9 kişi bitirmesi gereken bjk maçı 12 kişi olarak bitirmek durumunda kalıyor..
Belki hakkıyla tur atması gereken bjk şaibelere maruz kalıyor,Fenerbahçenin güzel futbolu tüm emekleri bir anda hiç ediliyor..Tüm güzellikler bir anda yok oluyor..
Yenilirsin yenersin, gelecekte bu forumlarda yorum yazan hiçkimse olmazken gene Fenerbahçe-Beşiktaş maçları olacak..Bu rekabet sonsuza kadar sürüp gidecek..Rakibini tebrik etmek bence en büyük erdemdir..ki 3-4 lik müthiş maç sonrası tüm kadıköy futbolu ve bjk ı ayakta alkışladı..Fenerbahçe seyircisi sahip olabileceği tüm erdemlerin en büyüğüne sahiptir..Ama maalesef dün tebrik edilecek tek bir kişi vardı oda selçuk dereliydi,hakem hataları tabiki olur ama dünki yaşananlar tam bir futbol katliamıydı.Eğer futbolu yönetenler ve devlet biran önce önlem almazlarsa italyada yaşanan olayların çok daha büyüğü türkiyede yaşanabilir..Türk futbolu gerçekten çok kötüye gidiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Selcuk Dereli 2 hafta dinlendirilir sonra tekrar maca verilir.. Fifa kokarti olan bir hakem oyle yanli manli bir macta yonetmedi.. Genel olarak kotuydu ama o kadar yaygara koparticak bir durum yok malesef..

Fener yenseydi bizim futbol sube sorumlusu cikicakti ayni seyleri diyecekti belki biraz terbiyeli olurdu.. Ali Koc a ceza gelince yine kiyamet kopucak orda serefsizler hirsizlar diyeceksin sonra ceza gelicek laf ediceksin..

Haa yani bana gore mac 7-0 fenerbahcenin hakkiydi.. Ama kardesim o milyon dolar verdigin Kezmanda atacak o golleri ya.. O kadar pozisyon var sanki bana hakem girdi araya :) Benim tek korkum fenerbahcenin adam gibi bir forveti olursa seneye gercekten 15 puan fark atarlar.. Runjenin defansa kizmaktan sesi kalmadi en son -aman ne bok yerseniz yeyin havasi vardi..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu işin kaymağını 3 büyüklerin hepsi yemiştir buna kimse birşey diyemez , biz yerkende , bu işlere ihtiyacımız olmadığını,ben sadece hafızalarda güzellikleriyle kalacak maçlara ihtiyacımız oldugunu hep savundum..ama işte görülüyorki bu pislik günümüze kdr geldi bir maçı daha katletti..tek dileğin bu işler lige yansımaz inş,hepimiz keyifli derbiler izleriz..yeneriz yeniliriz neticesinde birbirimizi tebrik etmeyi biliriz...
Sosyal ağlarda paylaş

sadece 90dki izleyebildim uzatmalarda işim çıktı. çok güzel maçtı, bu saatten sonra yenilsek ne olur die düşünüodum. 11 gibi eve geldim ziconun basın toplantısını izledim canlı olarak, hiç şiddet yanlısı değilim küfürde etmem ama iyiki o basın toplantısı odasında yoktum çıldırdım resmen. evet selçuk dereli yönetmesi gerektiği gibi yönetmedi, zaten 4 senedir selçuk dereli fener maçlarını katledior, art niyet diin beceriksiz diin farketmez. evet bu sene hakem hatası ile çok puan kaybedildi, bu maçta adam gibi hakem olsa belki böle olmayabilirdi. ama sen ilk önce oynattığın futbolun, futbolcu diye sahaya sürdüğün adamların hesabını ver zico. inönüdeki ilk maçın hesabını ver. elindeki kadro bu ligteki bütün maçları elini kolunu sallaya sallaya kazanması gereken kadro(bu maçta da görüldü), bunun yerine her maç saç baş yolduran futbolun hesabını ver. kimsenin yaptığı yanına kalmaz hakem hatalıysa hesabını başkası sorar sen değil. temiz futbol geçmişin buysa istemioruz senin futbolunu, bsg evine zico.
şimdi de yöneticilerin açıklamalarını okuyorum, bu durumda ligten mi çekilceksin? çekil ya da kendin çekil kendi hatalarını görmeyip başka şeylerin arkasına sığınan adam istemiyoruz. haklı olup hakkını doğru dürüst savunamayıp haksız duruma düşen, insanların nefretini kazanan ve fenerbahçeye düşmanlık besleten adam istemioruz. belki sinirden yanlış düşünüorumdur bilmiorum ama bunları başka takımlar yapınca bunlardan adam olmaz diordum şuandan itibaren bu teknik kadrolu ve bu anlayıştaki fb i desteklemiorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...