Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Beşiktaş ... / Fortis Türkiye Kupası

nocom

Öne çıkan mesajlar

Yazik oldu fenere, iyi oynadilar, sanssizlardi kazanmalari mumkundu farkla ama olmadi... Hakem de gayet kotuydu sahsen ama futbol bu sonuc onemli her zaman icin, bjk de turu gecti, BJK yi gectigi icin kutluyorum, fenerimi de gercek cok iyi ve yurekli oynadiklari icin, ve ellerinden geleni yaptiklari icin de ayri tebrik ediyorum.

Seneye artik.
Sosyal ağlarda paylaş

Selcuk dereli fenere sictigi kadar besiktasada sicti , beyler gercekci olalım sonucta hicbirimiz macin gidisatina gore bu turu besiktasin gecicegine inanmiyoduk ama adam cıkti 3 5 kisinin arasindan vurdu kafayi iste karambol adami , fener maci asiri domine etti ama sanslari yoktu sonucta zaten futbolun adaleti yok ;)
Ve uzatmalarda besiktas kondisyon avanatajini kullanarak oyunu tekrar toparlamayi basardi, tümere de selam ederim ;)
Sosyal ağlarda paylaş

simdi her ne kadar bu sekilde yorum yapmak istemesem de Hakem cidden Feneri daha cok baltaladi verdigi kararlarla... kotu bir hakemlikti ve acikcasi tepkiyi de haketti. Uzatmanin 2. devresini saymiyorum bile sinir harbiydi ztn her iki takimin futbolculari da sinirlerine yenik dusup yakisiksiz hareketlerde bulundular da, yani mac icinde dereli gercekten kotu kararlar verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

valla baki mercimek maçı baltaladı bildigin kesti biçti.4 tane sarı kart görmedi lzm dı.selçuk dereli de aynı şekil yaptı biraz abarttı.

ama maçı tek baltalayan tiganaydı.yani bu kadar kötü bi kadro kötü bi taktik olamazdı.nobre o golü atmasaydı maç sabaha kadar oynansa beşiktaş gol atamazdı

ama mutluyuz sevniçliyiz fenerbahçe elendi :).kardeş takıma başarılar
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bu macın en ilginc yanı bizim (bjk) bu kadar kötü oynadığımız bir maçta fenerbahçeninde turkiyeye göre çok iyi oynadığı bir maçta nasıl 1 gol atabildi çok ilginç işte futbol böyle bişi..

Ben burda fenerbahçeyi değil Tuncayı tebrik ediyorum..

Şimdi hakemi tartışmadan önce siz ruhsuz oyuncularınızı eleştirin beşiktaş berbat oynadı ama hepsi o forma için mücadele etti.. Fenerbahçe de Tuncay dışında yoktu öyle bir adam kopartıp alıcak..

Son 3 dakika.. Tur giderken tartışmayı bitireceğine dahada büyüten tumerin lugano nun fb sevgisini tartışın tuncay gelip 3 dk var yapma dediğinde ne yapmıyım lan diye cevap vericek kadar adi olabilicek futbolcuyu tartışın..

Hakem kötümüydü bence 2 tarafada kotuydu.. Bakinin atılması gerekiyordu ama aynı zamanda lugano nun ilk sarıda yaptığı harekete direk kırmızı gerekirdi yada topa çıkmak yerine uçan tekme atmaya çalısan adamada sarı kart gerekirdi..

Ben Tuncayı tebrik ediyorum..
Haketmedik ama turu geçtik

Böyleside daha başka güzel oluyormuş..
Sosyal ağlarda paylaş

2. yarı resmen bjk'ye top göstermedik ama olmayınca olmuyormuş.Selçuk dereli maçı katletti resmen,baki'ye bu kadar sabredilmez hele tuncay'a yaptığı hareketten sonra 2. saıyı gösteremedi yaa rezalet.Şovmen Y.demirören'de maça neden geldiğini gösterdi,başkan dediğin ağır olur,amigo gibi stadı terketmez..Beşiktaş'a bravo bizi elediler.alkışlar....
Sosyal ağlarda paylaş

hakem rezaletti ama rezalet olması taraflı olması anlamına gelmiyo nitekim besiktas açısından da çok yanlış kararları vardı.

ayrıca bi kamyon gol pozisyonunu değerlendiremeyen, yediği golde 3-4 kulesinin hava topuna zılamayıp(!) nobre ye kafa vurdurmalarından sonra fenerbahçe tek bahaneyi hakem olarak göstermesi çok yanlış olur bence.

besiktasın futbolu zman zaman beni çıldırttı saçımı başımı yoldurttu, fenerli olsaydım da o zmn larda besiktası bitiremediği için çıldırırdım muhtemelen.

attığı golden sonra şeberen tümere de selamlar =)
Sosyal ağlarda paylaş

Haa aklıma gelmişken

Bu maç ile Tümerin karakterinin ne kadar bozuksa oynadığı zaman oynadığı topun o kadar güzel o kadar izlemesi zevkli zekice olabileceğini görmüş olduk..

Cwzx eğer bakinin yaptığı tek olumlu hareket lafına karşıysan valla bilmiyorum futboldan çok anlamam ama Tuncay her geldiğinde geçti adamı beşiktaş bir adamı bakiye yardım etmeye gönderdi devamlı.. Bilmiyorum bence haklıyım :D:D

ama eğer tümeri itmesine laf ettiysen orda yapılması gereken oydu... Dikkat edersen o olaydan sonra fenerbahçenin maça olan hırsı bitti futbolculara hırsı başladı..
Ucan tekmeler dirsekler tekmeler..

[ Mesaj 26 Nisan 2007, Perşembe - 23:04 tarihinde, gellidus tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

evet arkadaslar, bi 24 sene daha gecti..
ey gidi gunler ey
arkadaslara aciyorum ki daha cok cok yillar boyle bekleyişler içinde olacaklar..
burdan tümere seslenmek istiyorum,
sen ne kadar satici, serefsiz bi adamsin.
gol attin da basin goge mi erdi? bi halta yaramadin, zaten de yaramayacaksin.

sevgili nobrecigim..
iyiki varsin ^^
scs

bu arada 6 yildir kadikoyde besiktastan hiç 3 puan alamamiş olan sevgili fenerlilere de, nice 24senelere diyorum.
hiç umutlanmayın ki, 100. yilinizda sampiyon olamayacaksiniz, o ayrıcalik besiktasa kalicak.

gecen sene de azizin parasi maci ancak 17 dk uzatmaya yetmişti, bu sene fakir misiniz nesiniz cozemedik.

neyse hayırli olsun, bi galatasarayli olarak, besiktaslilara sevgilerimi sunuyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...