Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sayisal Lotoda 4 tutturmak

Vodan

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bir program yazdım.
Program bir Sayisal Oynama sistemine dayaniyor.

İzin verirseniz kısaca sistemi anlatmak isterim.
Öncelikle herşeyin şans olduğunu belirteyim.
Şimdi sistemimiz şöyle;
18 tane rakam seçiyoruz ve programın üst kısmındaki büyük boşluklara sırasıyla yazıoruz.
Oyna tuşuna bastığımızda program bize 42 kolonluk Sayisal dökümü çıkartıyor.
Bu 42 kolonun bize maliyeti şu tarih itibari ile
42 x 300,000 Tl = 12,600,000 TL

Eğer haftanın şanslı 6 numarası bizim seçtiğimiz 18 rakamın içinden çıkmış ise kesin olarak 4 tutturuyoruz ve bunun yanında birkaçtanede 3 tutturuyoruz. Kaçtane olduğunu saymadım gözüm 4 te olduğu için ancak tutması durumunda werdiğimiz parayı ikiye katlayabiliyor. E tabiki her alanda şansa ihtiyacımız var bu sistem asla 4 tutturmayı garanti etmiyor. Tekrarlıyorum eğer seçtiğimiz 18 rakam arasından çıkarsa 6 sayı 4 tutturmayı garantiliyor.
Bende yeni elde ettim bu sistemi. O yüzden henüz parasını verip oynamış değilim fakat geçtiğimiz haftaların rakamlarını denerseniz işe yaradığını gözlerinizle görebilirsiniz.

Beyler şunuda ekleyim lütfen gereksiz fln diye yorumlar yapmayın gerekli veya gereksiz ancak bizim dükkanda Sayısal Lotoda var ve bu tür oynayan insanlar oldukça fazla. İçimizdende meraklısı vardır mutlaka işinize yarayacağını düşündüm.

Herkese bol şans ve sevgiler.

DOWNLOAD[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadım lam ben (diyerek milleti dumur ediyorum)
18 rakam yazcam sonra onları yukardaki boşluklara yazıcam(ne boşluğu lan nerde hani? :D ) sonrada değişik kombinasyonlar sonucunda ortaya çıkan rakamlardan 6 sı bende olursa 4 tutturcam. Ohaş güzel lan :-)[hline][/b]F-R-P konuşmalı barbut oyunu...[b] Bla Bla Bla en iyisi FRP kardeşim ne konuşuyonuz ööle kocakarılar gibi. Cık Cık Cık...
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe okadar korkarak girdimki buraya kötü yazılar bekliyodum nedense.
Teşekkürler deneyenler için.
Program cidden çalışyor ama bende dediğim gibi denemedim sadece simule ettim.

SandroNightFall
Programı indirdinmi =) Programı açınca üstte diğerlerinden büyük olan 18 tane kare görüceksin o karelerin içlerini doldur 18 rakamla
sonra oyna tuşuna bas
çıkan kombinasyonları loto da oynarsan ve haftanın şanslı 6 rakamı senin 18 içinden çıkarsa sende kesin 4 ve ayrıca bayaa da 3 tutturuyosun.[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

Eldar bu dediğini yapmak çok kolay 6 rakamın 5ini yaz oraya bitanesini at gitsin bakalım kaç tutucak =))

Ha bu arada madalyalarını kendine sakla 4 ü 6 yapsam buraya koyarmıyım o sistemi =))

Bunu bile kimseye vermememi söyleyenler oldu ama eğer bir ihtimal warsa hepberaber paylaşalım 4 tutturalım (ikramiye direk 2 ye bölünmüyo nası olsa :p )

Bu arada sizce o 18 rakamıda random olarak dolduran bi eklentide yapayımmı programa nasıl olur?
Çok anlamam programlamadan ama uğraşır yaparım
geliştiriym diyorum programı yawaş yawaş bu arada rekleri nasıl buldunuz
benim içimden o anda o renkler geldi koydum fazla gözü yormamasını tercih ettim ama değiştirebilirim gelişirse program daha güzel bi arayüz olabilir.
Ayrıca başka aklınıza gelen şeyler varsa ekleyin lütfen buraya dikkate almaya çalışırım.[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır bizim sayısal loto bayimizde olduğu için ilk elden açıklama yapayım.
Eğer 1 kağıtta tutturduysan 3, 4, 5, 6 diyelim dördünüde alırsın tutturduğun kadar ama tek kolonda ise alamazsın tabi 4'ü alabilirsin ancak..

Nese bende deniycem bu olayı bu hafta parasını ödeyerekten
çok şanssızım yıllardır dükkanda bulundukça her hafta oynamaya özen gösteririm ama daha sadece 1 kere 4 tuttu tolamda 5 kerede 3 tutmuştur.

Bu hafta farklı ama artık bir sistemimiz war :p
Bakalım oynayanlar sonuçları yazsın da görelim tutarsa gururlanalım biras..[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

c/p olayını yapamaya bilirim şu an fazla anladığım bir durum değil programlama ama 18 rakamı kendisine oynattırabilirim sanırım deniycem bunu hatta şimdi netten çıkıp çalışmaya başlıyorum bu konuda çok zor olduğunu sanmıyorum..

C/P olayını bilen birisine danışırım.[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
oke iyi çalışmalar güzel bişi olucak geliştirdikçe :)
önemli olan az yer kaplasın , ve rahat anlaşılabilir fonksiyonları olsun ...

hatta bu sayısalda en cok cıkan rakamların bi listesi oluack onu bulabilirsen o rakamları abz alıp birde en şanslı numaraları oyna diye fonksiyon ekleyebilirsin işte 10 tane rakam girersin onlar arası random oynar gene[hline]Grandmaster Hamburger
Sitemin Forum'u
en yararlı link
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK o listeyi elde edebilirim tamam aklımda ama şu random sayı oynatmaya taktım şu an
c/p olayınıda bir başka şekilde çözdüm sanırım save tuşu olcak ve programın olduğu klasörde bir dosya yaratıp içine kaydedicek dökümde çıkan numaraları..

Estel okadarınıda bilmek şans zaten yazdım ya kesin4 tutucak demek değil bu program sadece 18 tane içinden çıkması durumunda 4 kesin..

Herneyse ben çalışmaya dewam ediyorum..[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ya 49 rakam içinden 18 tane seçicen yukarı yazıcan
eger çekilişte cıkan 6 rakam senin seçtigin 18 rakam içinde varsa ozm oynadıgın kolonlarda kesin 4 tututrmuşsun demektir
bikaç tanede 3 cıkıyormus ve ortalama 17 kaat civarı alıyosun
zaten 6 tututrma ihtimalinde var tabi ama bu program 49 da 18 seçtiginde 18 içinde 6 rakam varsa senin 4 tutturmanı garanti ediyo 5 ile 6 şansa baglı hala
ama bu rogramı biraz daha büyütüp bilmem kaç bin(yüzbin?... :P) kolon oynatıp 5 ide garanti ediyo hale getirtebilirsin :P[hline]Grandmaster Hamburger
Sitemin Forum'u
en yararlı link
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 24 September 2003 19:50 tarihinde demiş ki:
6 bileni garantilicek programı yapan bana gelsin, parasal konuda destek çıkarım[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum

iide zaten o zmn niye loto oynayasın ki :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 24 September 2003 18:54 tarihinde demiş ki:
Hayır bizim sayısal loto bayimizde olduğu için ilk elden açıklama yapayım.
Eğer 1 kağıtta tutturduysan 3, 4, 5, 6 diyelim dördünüde alırsın tutturduğun kadar

[hline] V ò d à n

saol bunu sormustum
[hline]"Aşk, eşeğe bile dansettirir."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...