Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablonet ve Wow latency problemi

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

2 haftadır ist/avrupa yakasında oturan guildden arklar benim lat sabah 11 den sonra 700 den aşağı düşmüyo.
sabahları erken vakitte 150 ye kadar düştüğünü görüyoruz 11 den sonra neden bilmyiorum kırmızı lat bar geliyo birden.

256 k adsl kullanıyorum ve telekoma kafam girsin
Sosyal ağlarda paylaş

emule da 10 upload verip 512 kabloyla sürekli olarak 61-62 download yapman imkansız. arada 60 görürsün program şaşırabiliyor. 58 in üstüne emule ile çıkman mümkün değil. tabiki kullandığın emule modunda bi yamukluk kandırmaca yoksa :)

benimde kablo internet yaklaşık 2 aydır wowda harikalar yaratıyor çok nadir 300 üstü gördüm. Genelde 150-250 arası değişiyor ve her saatte durum böyle. 100 ün altını bile görmüşlüğüm var ama senin download yaparken 61 kb download yapman gibi bişi bu durum ;)
Sosyal ağlarda paylaş

mod kullanmıyorum orjinal sürümünü kullanıyorum

normal olarak 56 civarında seyrediyor ve bu rakamlara da çıkıp sürdüğü oluyor ama her daim değil.

Oyunlardan iyi performans almak için geçmiştim kabloya ama wow resmen ağlıyor. Tam tersi çıktı.Adsl de yine idare ediyordu dl de 105 civarında geziniyordu 1024 varken dl latency de 150 civarındaydı wow da

[ Mesaj 24 Nisan 2007, Salı - 23:01 tarihinde, Lopeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

2 Sene Öncede Olmuştu Sanırım. Problem Blizzardtan Kaynaklanıyor Dıye Tahmın Edıyorum. Butun Sıtelere Pıng Atarken www.wow-europe.com a Atamıyorum. Gecen Maıl Attım Benden Gereklı Evrakları (:o) Istedıler. Netstats , Tracert Ivır Zıvır. Problem 2 Haftadır Bende var , Gunde 4 Kere Telekomu Arıyordum En Son Adamlar Yemın Ettı Bızde Problem Yok Dıye :)
Sosyal ağlarda paylaş

cumartesı pazar pazartesı tatıl olmasından dolayı butun kamu ve bankaların ılk ıs gununde ınternete yuklenmesıdır bundan dolayı bır yıgılma soz konusu olmustur. bugun de server maintance var :D aksama bakalım ^^

bu arada armory için firefox kullanın :D

[ Mesaj 25 Nisan 2007, Çarşamba - 10:41 tarihinde, jonywayt tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...