Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Olarak UI Şeysi. Bu UI'yi nasıl yapabilirim?

DeMiRMaSKe

Öne çıkan mesajlar

Official forumlarda buna bakınıyordum ve birisinin şöyle bir ui ile oynadığını gördüm. Şimdi bu resimdeki ui hakında sizlerin gördüğü kadarıyla sorular sormak istiyorum. Ben araştırdım biraz ama cevap bulamadım. Birde sizlere sorayım dedim. Şimdi efenim sorularıma geçiyorum.

1. AG_Unitframes'in Party framelerinde Party Target var bu SS'de. Benim kullandığım AG_UF'de böyle özellik yok bunu nasıl açabilirim?
2. Bu Chat frame'de [Party] yerine [P] ve ismin önünede Leveli yazan addon hangisidir?

Sorular bu kadar. Geri kalanların cevabını buldum. Masela bartender 3'te kullandığı o texture'un adı lightstep ve son versyon cyCircled ile birlikte geliyor.

Sizlerinde takıldığı böyle UI'ler ya da Addonlar varsa burada sormaktan çekinmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ara epeyce popüler olmuş Tets UI ile uğraşıyordum, ne günlerdi be. =)

Epeydir kafamda aslında, bu işlerden anlayan arkadaşlar varsa curse'deki sayfamın adminliğini verebilirim, varolan isimle daha çok kişiye ulaşabilirsiniz.
[spo]

[/spo]
Bu arada Chatmod prattan daha iyi aslında, ama ace2 modlarına yönelik yoğun ilgi sonrası herkes elini eteğini çekti sanırım bundan.

[ Mesaj 22 Nisan 2007, Pazar - 21:28 tarihinde, pekaziz tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...