Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

icq'nun yenisini mi yüklesem ne yapsam? imdak!

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

sevgili arkadaşlar,

yaklaşık 3-4 haftadır icqda bir defa bile online olabilmişliğim yok.
denemediğim proksi, yapmadıım ayar kalmadı. kablonet kullanıyorum. sinir sahibi bi insan oldum.

ben diyorum ki, acebağa 2003a beta yüklesem filan, bi faydası olur mu? 2003a beta nedir ne değildir? imdak! paylaşın bilgileri hade bakiim :)
Sosyal ağlarda paylaş

2003a kablonetle çalışmaz
2002b yükle[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı
regulus, 21 August 2003 19:34 tarihinde demiş ki: Anne cocugundan 21 yas büyük. 6 yil sonra anne cocugunundan 5 kat daha yasli olacak. Baba şu an nerede? Cevap: Annenin Yasi = Cocugun Yasi + 21 / Annenin Yasi + 6 = 5*(Cocugun Yasi + 6) Bu iki denklem cözülürse Cocugun Yasi -3/4 cikiyor. -3/4 eksi dokuz ay demek. Cocuk eksi dokuz aylik ise baba su anda anneyle...
Sosyal ağlarda paylaş

walla bak ne kadar tanıdığım kablonetli varsa 2003a hiçbirinde çalışmıyo
istanbulda farklıysa bilemiyorum[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı
regulus, 21 August 2003 19:34 tarihinde demiş ki: Anne cocugundan 21 yas büyük. 6 yil sonra anne cocugunundan 5 kat daha yasli olacak. Baba şu an nerede? Cevap: Annenin Yasi = Cocugun Yasi + 21 / Annenin Yasi + 6 = 5*(Cocugun Yasi + 6) Bu iki denklem cözülürse Cocugun Yasi -3/4 cikiyor. -3/4 eksi dokuz ay demek. Cocuk eksi dokuz aylik ise baba su anda anneyle...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben konu açmıştım resimli uhuhuh onua bakan yok kastık okadar arama yapın yahu[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 21 August 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
Girdiğiniz proxylere dikkat edin icq çalınma proplemiylen karşılaşabilirsiniz.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry

çok biliyorsun.
allahım ya insanı çıldırtırsınız!!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
faust neden üstüne alındın?
geçenlerde ben dedim php nuke de sorun var böle böle bişi çözemedim diye detayları verdim onca bilen çözemedi faust icq ya gelip heme nşifreni ver bilmemneni ver bakıcam dedi işim vardı cıkmak zorunda kaldım attıgı mesajları gösterim
misal:
yaaaaaaa nerdesin versene şifreni
alow ordamısn
şifreni ver hemen...

sorunum ftp deki saatin ayrı imiş o yuzden cookies ler sapıtıyormus bunuda sadece host sahibi çözebilir yani
i,şi bilen biri olsaydın faust kardeşim zaten durmada nböle şifre ver bilmemne ver demesdin yani

o proxy den şifre calmıyacagın a kim garanti verebilir?
bana pek tekin biri gibi gelmedin[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 21 August 2003 23:05 tarihinde demiş ki:
faust neden üstüne alındın?
geçenlerde ben dedim php nuke de sorun var böle böle bişi çözemedim diye detayları verdim onca bilen çözemedi faust icq ya gelip heme nşifreni ver bilmemneni ver bakıcam dedi işim vardı cıkmak zorunda kaldım attıgı mesajları gösterim
misal:
yaaaaaaa nerdesin versene şifreni
alow ordamısn
şifreni ver hemen...

sorunum ftp deki saatin ayrı imiş o yuzden cookies ler sapıtıyormus bunuda sadece host sahibi çözebilir yani
i,şi bilen biri olsaydın faust kardeşim zaten durmada nböle şifre ver bilmemne ver demesdin yani

o proxy den şifre calmıyacagın a kim garanti verebilir?
bana pek tekin biri gibi gelmedin[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link

DynamicK o gün şifreni istedim doğru ama fakat host şifreni istemedim. PHP-Nuke admin şifreni ver dedim. Hatırladığıma göre (session control) gibi bir olay vardı. onu arttıracaktım. senden hiç bir zaman şifreni istemedim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 21 August 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
bu faust pepelek fm'i hacklemeye çalışan kişi diil miydi?[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"

Hayır. öyle bir girişimde bulunmadım. Ama bu kullanıcının daha önce sahibi bir arkadaşımdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca proxy'e güvenmiyorsanız bana ait olmadığını anlayabilirsiniz.

Çalıştır -> command ->
ping icq.faust.gen.tr
Çıkan IP adresi alinir
Tekrar çalıştır'a girilir
http://alinanipadresi:3128 yazilir
cikan sayfadan alltta
Şu yazı okunur:
Generated Thu, 21 Aug 2003 19:19:43 GMT by gate.yeniasir.com.tr (Squid/2.4.STABLE6)

Bu adrese bakılarak nereye ait olduğu saptanır.

(Proxy tarifi, 4 kişiliktir.)

Ama bunada emin olamazsiniz. Belki, Yeni Asır gazetesinin sahibi benim.

[Bu mesaj Faust tarafından 22 August 2003 00:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
işi bilen biri olsaydın faust kardeşim zaten durmada nböle şifre ver bilmemne ver demesdin yani

İşi bilen bir bilgisayarcı bilgsayara gözleriyle bakarak tamir edebilirmi? Yada sorunu anlayabilirmi? Tabii ki hayır.

Ayrıca sana ICQ'dan alooow falan filan dememin sebebi online olduğun halde bana cevap vermemendir. Ben sadece sana yardımcı olmak istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

artık icq2go kullanıyorum.
tamam salak bişi, icq2002b (advanced ayarlarda kullanıyorum) nin yerini tutamaz, copy paste yapılamıyor, historyyi yedeklemiyor...
ama proxy ayarlarından sıkıldım, zaten ufak bir download etmeye başlasam imkansız bağlanmaz, bir de hangi proxy çalışıyor, hangi proxy güvenli uğraşıp durucam.[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

98den bu yana icq kullanıyorum yeni versiyonu çıktığın gün yeniliyorum şimdiye kadar şu en son depremde fiber hatlardaki sorunun olduğu zaman dışında icq umda hiç sorun çıkmadı.(2.5 yıldır kablonet kullanıyorum)
yani 2002b çalışır 2003a çalışmaz gibi birşey bence saçma.sonuçta adamlar onun üstüne yenilikler yapıyorlar bağlandığın yer aynı.[hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 21 August 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
2003a kablonetle çalışmaz
2002b yükle[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı

yuh nası salladın öle reloaded man eheh[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...