Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir film...

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

Bayağa bir küçükken annem kabus görmeyeyim diye izletmeden yatırmıştı. Ama ben kaçak olarak yine izlemiştim.

1-Film de içine şeytan gibi bişey girmiş biz kız vardı.
2-Bir sahnesinde adamı öpmeden önce, adamın ağzını çamaşır suyuyla çalkalıyordu.
3-Muhtemelen kırmızı giyiyordu kız.

Acaba nedir nedir ?

Hatta meme gördüğüm ilk film sanırım bu film...
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth izninle basligi ninjaliyorum, benim de var oyle bi film.

Bu da baya eski bi film televizyonda izlemistik kuzenimle. Boyle bi cift var, evlerinin altinda labirentler daha dogrusu mahzen gibi seyler var oraya insanlari, daha dogrusu cocuklari kapatiolar falan. Birbirlerine annecik, babacik diyolardi. Bi bu kadarini hatirliyorum : (
Sosyal ağlarda paylaş

evt o başka bir film ama tam ismini hatırlayamıyorum.

Bu merdiven altındakileri yöneten şerefsiz yüzünden küçüklüğüm kararmıştı benim. Mesela bi The Serpent and the Rainbow vardı, rüyalarıma girmişti. Sonra klasik elm sokağını bu hotorof çekmiştir:]. Güzeldir yani filmleri.

[ Mesaj 21 Nisan 2007, Cumartesi - 14:12 tarihinde, Laorx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar hazır konu bulmuşken ben de maydanoz oluyorum izninizle.
Bu filmi yıllardır arıyorum kafayı yiyeceğim. Küçükken bir kısmını izlemiştim.
Şimdi şöyle: Bu bir korku filmi gibi bişey. Bi evde bi aile var bide bunlara yardım eden adam vardı galiba. Bu evde yaratık mıdır nedir öyle bişey yaşıyo,beyaz tüylü bişeydi yanılmıyorsam. Bu yaratık duvarların içinden,duvarlardan yıkarak falan filan geçiyodu bi sahnede. Ondan sonra bu aile orada daha önce yaşayan ailenin günlüğünü buluyordu. Günlüğü yazan adam yaratıkla yaptıklarını,kovmak için yaptıklarını gözlemlerini gelişim sürecini falan yazmış. Ve işte hatırlamaya yardımcı olabilecek en önemli şey: Fasülye! Yada onun gibi bişey. Bu günlüğü yazan adam fasülye mi ne bitki ekmiş. O bitki yaratığa çözümmüymüş neymiş. Aİlenin babasıyla yardım eden adam bitkinin çıkıp çıkmadığına falan galiba öyle bişeylere bakıyorlardı.
İnşallah bulan olur
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...