Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evleniyoruuum...

ghost_boo

Öne çıkan mesajlar

Eveet.. Geyik Bundy ile (15 cm boyunda ekranımın üstünde duran şirin yaratık) evlenmeye karar verdik. Kendisi kör olduğndan dolayı (küçükken gözlerini koparmışım) hayatımı zorlaştıracağından çok hayır diyerek ısrar etse de ikna etmeyi başardım. Yarın evleneceğiz duyurayım dedim..
Sosyal ağlarda paylaş

seni seven, sevmesini bilmemiş
ne öpmüş dudaklarına
ne taramış saçlarına
ne sarmış inci belini
deli mi ne...

ben olsaydım,
seni alır dağlara çıkar
saçından tutup belini sıkar
yumulup dudaklarına
sabaha kadar, ne yapmazdım (uyumazdım)

copyright by bulent yigit kk .

[ Mesaj 20 Nisan 2007, Cuma - 21:45 tarihinde, ovrld tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya o değilde.. az önce show tv de.. burhan öcal + nuran sultan show vardı show tv'de..

şimdi nuran sultan'ı seferim çok tabii.. eheh

ancak burhan abi darbukayı bile şaşırtacak derecede iyi çalıyor yahu! adamı her izleyişimde ayrı hayran oluyorum..

çok yetenekli çook süper adam..

ha konu ile ne alakası var.. yoook.. ama şimdi başlık açsam olmaaz, bi yere yazsam olmaz...

ben de nuran sultan lan evlenecem, üzerine de noella yı alıcam.. düğünde de burhan abi çalıcak.. tek kişilik orkestra.. hem boya tenekesi olsa bile çalar o.. masraftan yırtarız
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi sayın pideküliz merak kediyi öldürür! yani nuran benim bakma öldürürüm seni demek istemiyorum.. sadece merak zararlı olabilir diyorum. yoksa saygı çerçevesinde her şey di mi sayın pidekiraz?

merak edecek bişi de yok aslında bayağı kadın.. yok bi numarası veya cep numarası.. yahu bizim bi arkadaş gecelerde.com diye bi internet sitesi işletiyodu.. o tanır bööle ünlüleri falan.. acaba tel nomerasu var mıdır ki midir acep ha? dur ben bi sorayım mı yoksa arayım mı veyahut mesajlan mı ulaşmaya çalışmak mı doğru gibindir ama sen boş ver yahu iyisi mi yatayım mı ben uykuya yoksa daha erken mi bi pizza mı söylesem ki..

amaaan aklım çok karışıtı! delikanlı!!! senin aklını alırım! akıllı ol!!!

[ Mesaj 20 Nisan 2007, Cuma - 22:43 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...