Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

28 Weeks Later

Laorx

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
ilkini daha çok beğenmiştim
daha çok bir aksyon havaı var bu filmde,survival konsepti bence daha hoştu

[spo]
hele o helikopter sahnesi..HASTAMISINIZ EVLADIM NAIL BİR HAYAL GÜCÜDÜR O,yalnız herkesin ölmesi hoşuma gitti,doyle'un ölümü çok başarılıydı haha,o metro istasyonuda çok başarılı derece korkunç yapmışlar ,beğendim.[/spo]
7/10 derim,ve evet yeni izledim

[ Mesaj 05 Ekim 2007, Cuma - 05:02 tarihinde, DoGMeaT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZaugnaKhaldun
üye [şikayet et]
§ 05 Ağustos 2007, Pazar - 01:23 [ özel msj ]
ben seyrettim beğenmedim de, alegori olarak bakınca sağlam yerlere değiniyormuş film aslında; ehaha.

Ulan şimdi up'lanınca gördüm, ne alegorisi varmış bu filmde?

Aydınlatın bizi sayın Arda Bey.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
aylar sonra gelen up ile cevap vereyim ben de

nerede okuduğumu hatırlamıyorum, bir makale vardı hakkında; ekşiden alıntı yapayım onun yerine ben de

bir metafor olarak rage virus’ünün radikal islam’ı temsil ettiğini bir dergide okudum. bu durumda virus’lüler radikal islam, virüslü olmayanlar ılımlı islam oluyor. ve amerikalılar code red ile virus’e(terör’e) karşı mücadeleyi bir anda tüm ada sakinlerine(islam’a) karşı savaşa döndürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Heheh yahu güldüm. Yani islam o kadar hızlı ve kolay mı yayılıyormuş :P? Filmin sonuna da bakarsanız onu kastetmediklerine eminim.

Filmin sonu

Tüm dünyaya yayılıyordu virus hatırlarsanız.

Bence film türüne gore bakılınca oldukca güzeldi, ki ben bu turu cok sevdigimden ciktigi gun DVDsini aldım. Ama 1 mi 2 mi derseniz 1 çünki survival olayı daha keyifli bencede, empati kurması cok daha kolay ve zevkli oluyor :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
1. siyle beraber geçen gün izleme fırsatım oldu 28 serisini.bunca zaman izlemediğim için onlardan özür diliyorum :)

re oyunlarından gelen zombi sevgisinden dolayı bu tarz filmleri severim.ama bundan once yapılmıs zombi filmlerinin hayal kırıklıgı olması.özellikle re serisinden bi cacık olmaması sebebiyle bu filme önyargıyla yaklaşmıştım.nasısa aynıdır boktandır diyip izlemedim

gerçekten başarılı 2 film.soundtrack ayrı güzel.sanırım daha devamı var.bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...