Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Fenerbahçe.. / Fortis Türkiye Kupası

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

80 dakika iyi dayandık gerçekten kotu beşiktasın oynamasına ondan daha kotu fenerbahcenin oynamasına bi 10 dakika fenerbahce ıyı oynadı..

ama allahtan deivid diye korkunc bir futbolcu varda adam butun tehlikeli ataklarda 5 metre geriye pas attı..

bizde burak baki sizde deivid

[ Mesaj 11 Nisan 2007, Çarşamba - 21:59 tarihinde, gellidus tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Girilen pozisyonlara gore degerlendırıyorsan bjk nın hakkı..

Mucadeleye gore degerlendırıyorsan bjk nin hakkı

Kaliteye gore değerlendiriyorsan bjk nin hakkı..

Neye göre fenerin hakkıydı maç?

Birtane semihin pozisyonu dışında kaleye giden topunuz varmı.. Haa pardon birde tumerin cektıgı sut var leblebi tutar gibi tuttu runje
Sosyal ağlarda paylaş

bakiye laf yok, abim bile beğendi onu :)

ben burak'a taktım kafayı. bu adamın ne oynadığı, naptığı belli değil, okyarın dediği gibi tigana, burak'a gizli görev veriyor ve kimse naptığını anlamıyor.

içimize sinmek mi ? ya bırak. bahaneniz de yok.

ne taraftar çirkin bişi yaptı, ne yönetim maçı gerdi ve en güzelide ne de hakemden falso bişi oldu.

varmı bunların dışında konuşacak bişeyiniz ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bizim hakkımızdı demedim zaten ben ortadaydı maç ... atınız ... tebrikler. iki taraf da atabilirdi beşiktaş oldu

yanlış anlamışsın beni dostum. bende aksini etmedim. ama içinize sindimi lafına karşılık yazdım ben onu.

ama fenerliler kalkıp maç bizimdi demesin. biz kazandıysak ki kazandık, maç bizimdir o zaman. rövanşa bakmak lazım artık. bu maç bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...