Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bizi hatırlayanlar ?

Zeragorn

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Helloooo +1...

5 yıllık JK oyuncusu ( JK 2 Karadul / JA Deanon ) , 3.5 yıl aralıksız Star Wars Galaxies oynamış , 2 yıl her ne kadar SWG'nin yerine asla tutmasa da WoW oynamış , tecrübeli bir oyuncu olarak clan arıyorum... Wildcatte oynamışlığım vardı JK2 zamanlarında ama duruyor mu hala bilinmez..

Eğer buralardalarsa başta Hz. klanı olmak üzere bütün eski oyunculara yeniden merhaba..
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
hmm benim hatırladıgım kımler var... Hellriser,overdose,mirage,beyazonc(umarim dogru yazmısımdır),sonra sgp vardı(Salavat getir patates!) Sanane zamanından beri oynardım bende ama sonra koptum.. bu sayfayı gordugumde ilk gozume carpan isim slog oldu hemen ona ozleden bi msj atmıstım nası yuklerim tekrar die oda torrent felan fisman dedi bende hec ugrasamam dedim ole kaldı..

PS:Nick clubberjedi (dusunuorum ne cins bi nick olmus :p )
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
pehhh pehhhh ilk clanmda trasy abi (cem abi) bni hatırladınmı acaba sen cesset (şimdiki kyuzo) ahhh eski günler şimdi ne tadı war ne tuzu herkes bi garip keşke deynek olsa eskiye dönse herşey !

bu arada gelin yaaaa ben hatırlarım paticik serverı gece saat 5 te bile dolu oluodu şimdi 2 tane trserver war ikiside saat 12 de bommboş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...