Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kayserispor - Fenerbahçe

Eternal

Öne çıkan mesajlar

göztepeninde o zamanki adı fuarlar kupasımı şehirler kupasımı ne işte şu andaki UEFA kupasının yerine oynana kupada yarı finali var :)

hangi sezon hatırlamıyorum ama kupa galipleri kupasında ilk turu geçiyoruz , ikinci turda kıbrıs rum takımı çıkıyor bize. malüm devletler arası krizler falan derken rumlar maçlara çıkmıyorlar. bizde hooop direk çeyrek finale çıkıyoruz :) kgk 2. turdan sonra çeyrek final vardı heyy heyy :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rezil bir top oynadık,ilk yarı golü attık üstüne yattık,ama mal uğur boral saolsun gene klasını göstererek Fenerbahçe'de oynayamayacağını gösterdi,daha sonra ikinci yarı takım açılır dedik,o da nesi bol pas yapıyoruz ama sonuç sıfır,kayseri hakkıyla bir galibiyet alacak derken deivid sahneye çıkıyor belki de bizi şampiyon yapacak golü atıyor...Bu gol bana F. Lucianon'nun sakarya'ya attığı 90+2'deki golünü hatırlattı,umarım o yıl olduğu gibi bu yıl da şampiyon oluruz...
Sosyal ağlarda paylaş

@theCio

Galatasaray'ın aldığı Uefa kupasının puanı 2004-2005 sezonunundan sonra Aldığı Super Kupa'nın puanı 2005-2006 senesinden sonra her hangi bir kayıda geçip ülke puanını etkilemiyor.. 5 sene boyunca geçerli elde ettiğiniz başarılar isterseniz siz o 4 sene üstüste şampiyon olduğunuz sezonda 4 şampiyonlar ligi 4 super kupa kazanın şu an onların bize puan getirisi " 0 "

Kısacası Şu an galatasaray'ın bize getirdiği puanlarla Fenerin getirdiği puanları alt alta koysak Fenerbahçe önde oluyor arkadaşım ..
Sosyal ağlarda paylaş

hakkımda espriler yapılmış herşey söylenmiş hatta birisi şikayet bile etmiş kim bilmiyorumda gelen kutumda uyarı vardı.kim ne derse desinde şaka olup ciddi zaten olunmaz.gerçek olup gülüncek çok şeyde olmaz.fenerle cimbomu kıyaslamaya her şekilde varım.işin sonunda banlanma varsa ben yine varım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...