Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Worms 3D beta demo

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Şans eseri bir sitede ismini duyunca araştırdım. Oyunun daha demosu bile çıkmamasına rağmen nasıl olduysa beta bir demosu (o nasıl oluyosa) nete sızmış tabi team 17 de bunu bir demo niyetine kullanmış. İndirmek isteyenler 3dgamers gibi sitelerde bunu bulabilirler. Zip li 61 Mb.
Demo 8 dakkalık bir oyuna izin versede 3 saattir oynamaktayım. Kaç defa oynadığımı siz hesaplayın. 3. boyutun oyuna katılması çok güzel olmuş artık kurtcuklarınızı daha yakından görüyorsunuz. Bir de ateş ederken First person moduna geçip ateş ediyorsunuz.
Eğer worms fanatiği olanınız varsa gitsin indirsin. Ben oynarken acaip zevk aldım keşke oyun çıksa da oynasam :)

Not: Eğer gerçekten indirecekseniz worms3d sitesine girip ufak bir dll dosyasını çekin ve forumlarındaki hatalarla ilgili bir kaç şeyi okuyun. (ne de olsa beta)
[hline]NO PAIN NO GAIN

[Bu mesaj Jaan tarafından 19 September 2003 22:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar kötü değil be:) bi invert mouse u kapasalar dı bi de yeni silahlar ekleselerdi baya iyi olurdu ama böyle de güzel ena diil[hline]They were all dead. The final gunshot was an exclamation mark to everything that had led to this point. I released my finger from the trigger, and then it was over
Her şey daha güzel forumlar için...
Sosyal ağlarda paylaş

iki boyutlular 3d ye geçince suck iyor.
bkz. duke nukem, gta, wormz...[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

win98 de hata verdi winxp de çalıştı. Gerçekten de çok güzel olmuş ama eski wormsun tadı da başka hani.[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

hadi ya hehe dikkat etmemisim...

o zaman cok kotu :P F1 dedigin eline bazuka vermeli ne o grenade timeri falan

*!kivirir*[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Kıvırmıon doru diosun F5 ile ninja Rope alırdık yoksa F7 miydi o?

Ninja Rope nası olcak en çok onu mrk ediourum kullanması kasıcak biraz gibi duruo[hline]forumlarda olay aşımı
MKC

KHaRoN, 13 September 2003 23:51 tarihinde demiş ki:
...yamuluyorsam duzeltin...

[Bu mesaj Bonus tarafından 21 September 2003 00:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...