Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TBC çıktığından beri çektiğiniz komik screenshot'lar...

MADBOY

Öne çıkan mesajlar

Döktürün bakalım incilerinizi :)

Wow'da da taksim travestilerini göreceğimi hiç düşünmemiştim...

Shattrath Gay Party.

Arkadaşa ZF Boost Run yapıyoruz, ben aggroluyorum, Zum'rah a kadar koşuyoruz , orada feign death yapıyorum , arkadaş ölüyor , soulstone ile rezleniyor, bende FD den kalkıyorum.

FD Resistleyince pek de güzel olmuyor :P

Gariban - Öncesi

Gariban - Sonrası

[ Mesaj 27 March 2007, Tuesday - 00:57 tarihinde, MADBOY tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Ulan daha editliyordum hemen döktürmüşsünüz :/

Edit : Oha Fin , dikkat etmemiştim durnholde'da kel'thuzad'ın eski halinin olduğuna... hatta southshore'a hiç gitmemiştim , merak ettim gerçekten :)

[ Mesaj 27 March 2007, Tuesday - 00:59 tarihinde, MADBOY tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Nat pagle'ın muhabbeeri cok super

fakrlı ruyalarını anlatıyo hep yanındaki arkadaşına,

meslea birinde:

ahmet
söle nat
dun bi ruya gordum
hangisi nat
hepimiz ufak karakterlemiişzde sanki milyonlarca kişi bizi yukardan izliyomuş gibi hissediyorum
götün acıkta kalmış nat
bencede ahmet
Sosyal ağlarda paylaş

çocuk 13 yaşındaymışta o kadarda alakası yok yani bg ile bende 15 yaşındayım ama oynayışım hakkında da oyun bilgim hakkında da takdir edildim çok ve iyi oynadığımada inanırım yani.25 yaşında olup lamer beyinsiz olan yokmu?çok.aslında onun çocuklarla alakası yok yabancıların kapasitesiyle alakası var 25 yaşında ufacık çocuk gibi davranan uncommon a needleyince NINJA OMG diye baıran salaklarda var yani.he o çocuğa zeki de demiyorumda yaşımı savundum o kadar xD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...