Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Kayseri Erciyesspor Pazar 19.00

Passanger

Öne çıkan mesajlar

Inönü'de sessiz gece

Beşiktaş, cezası nedeniyle seyircisiz oynayacağı maçta yarın, ikinci yarının formda takımlarından Kayseri Erciyesspor ile karşılaşacak.

Siyah-beyazlılar, Galatasaray derbisinde taraftarlarının küfürlü tezahüratları nedeniyle Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) verdiği bir maç seyircisiz oynama cezası nedeniyle zirve yarışı için büyük önem taşıyan karşılaşmada taraftar desteğinden yoksun mücadele edecek.

BJK İnönü Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak ve hakem Cem Deda'nın yöneteceği karşılaşma Lig TV'den naklen yayınlanacak.

TEK HEDEF GALİBİYET

BJK İnönü Stadı'nda oynadığı son 9 resmi maçı da kazanan Beşiktaş, Bülent Korkmaz yönetiminde ikinci yarının flaş takımları arasında yer alan Kayseri Erciyesspor karşısında da galip gelerek, şampiyonluk şansını sürdürmeyi hedefliyor.

Galatasaray ve Ankaragücü maçlarını üst üste kazanarak, lider Fenerbahçe ile arasındaki puan farkını 6'ya indiren siyah-beyazlılar, zirve yarışından kopmamak için 3 puanı hedefliyor.

BOBO, GÖKHAN ZAN VE KLEBERSON YOK

Beşiktaş, yarınki maça 3 futbolcusundan yoksun çıkacak.

Sol diz dış menüsküsünde yırtık saptanan ve bugün ameliyat edilecek olan Bobo'nun yanı sıra sakatlıkları süren Gökhan Zan ve Kleberson yarınki maçta forma giyemeyecek.

OLASI 11

Beşiktaş'ın yarınki karşılaşmaya şu 11 ile çıkması bekleniyor:

Runje, Mustafa, İbrahim Toraman, Baki, İbrahim Üzülmez, Delgado, Serdar, Koray, Ricardinho, Burak ve Nobre.

3 FUTBOLCU SARI KART CEZASI SINIRINDA

Beşiktaş'ta 3 futbolcu, yarınki karşılaşmada sarı kart görmeleri halinde cezalı duruma düşecek.

3'er sarı kartı bulunan Nobre, Koray ve Fahri, Kayseri Erciyesspor maçında sarı kart görmeleri durumunda, 26. haftadaki Gençlerbirliği deplasmanında forma giyemeyecek.

Kaynak:www.karakartal.com
------------------------------------------------------------------------
Kritik bir maç.Seyircisiz de olsa kazanıcağımıza inaniyorum.
Tahmin 3-1

[ Mesaj 17 March 2007, Saturday - 23:32 tarihinde, Passanger tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

toplanılması yasak diye biliyorum. 2bin kişi toplanırsın ama polis gelince 100 kişi götürür en az.

stadda maç bittikten sonra durup eğlenmek isteyenleri bile götürüyorlar sonra tonla para öde...

bu riski alıp da oraya gitmek pek akıl karı değil açıkçası
Sosyal ağlarda paylaş

inanılmaz bayık bir ilk yarı...

hakem de zaten her pozisyonda düdük çaldı

bıraksaydı mahalle maçı şeklinde oynansaydı biraz daha zevk verebilirdi

artık futbol oynatmamaya çalışan değil de futbol oynamaya çalışan rakip istiyorum

şu fener maçları gelse biran önce yenilsek de futbol izleriz belki
Sosyal ağlarda paylaş

Ekşi sözlük'ten;

zico:
şşşş tigan.

tigana:
efendim :(

zico:
gerets seni de engellemiş mi?

tigana:
evet abi sorma :( ama büyük suç senin.

zico:
haklısın olm ya. anlamadım ki noldu ikinci yarı.

tigana:
bilmiyorum ki ya. belki de gerets biraz abarttı. dur bi sn bekle ariim şunu bi.

----
tigana (telefonda)
----

zico:
noldu?

tigana:
yok meşgule attı :( bi de ringa yapmış. canım dediklerim canımı aldı, gönül sarayımı yıkıp geçtiler çalıyo :(((

zico:
:(( neyse hocam bu hafta sinirleri yatışır. gelecek hafta devam ederiz dalgamıza. ben geretse bi mesaj atiim. uyuycam zaten. iyi geceler.

tigana:
iyi geceler. ben de biraz ibo şova bakim uyuycam. hadi bye..

----
zico çevrimdışı
----
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...