Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik yaş ortalaması...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

ben yüksek sanıyordum yahu yaş ortalamasını, meğersem 14 falanmış. Geceleri zaten yazın bile saat 2-3 oldu mu kimseler ortalıkta gözükmüyordu. Şimdi de okullar açıldı gündüz vakti 1 mesaj bile atılmıyor heuh

hala yaş ortalaması hakkında farklı düşünceleri olanlar varsa aydınlatayım dedim :)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 17 September 2003 15:32 tarihinde demiş ki:
Şimdi de okullar açıldı gündüz vakti 1 mesaj bile atılmıyor heuh
[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

oLm okuL sabah 6'dan saat 4'e kadar ewe geLmem 5 zaten...

AnadoLu Lisesi SuX[hline]icQ=135954330
CapuLet,17 June 2003 00:12 tarhinde demi$ ki:
Merhaba komutla paperdoll u nasıl açtırırım ?
Bende kar$IyIm
Sosyal ağlarda paylaş

burada yazalım ozaman kimeden çekinecek bişey oldğunu sanmıyorum yaş yazmada hatta doğum tarihlerinide yazalım milletin doğum gününüde öğrenmiş oluruz (belki hediye filan gelir :P)

16/05 18 yaşındayım (85'liyim :P)

Sir Lancelot[hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
CaPuLeT, 06 September 2003 11:28 tarihinde demiş ki:
Merhaba komutla paperdoll u nasıl açtırırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

konu dışı olacak ama:
infernal 24 saat ingilizce dersin var iyi öğren. ileride çok işine yarayacak. öss de sormuyorlar deme. kötü not aldığında da üzülme sakın. notlar diploma notunu etkilemiyor. ben bu sene hazırlıktan lise 1 e geçtim. o yüzden söylüyorum. sen zaten bunları biliyorsundur. ama iyiliğin için söylemek istedim. bu kadar.[hline]bir gün okulda uzun saç ile rahatça dolaşabileceğiz
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun sac konusuna da degınıcem ama once su yaş olayına bırsey dıyeyım ;)

''Akıl yaşta değil baştadır''

Eğer uzun saç moda olmasa ben kendim için uzatıyorum diyen bir eli geçmez hah bunun aksini idda eden varsa başka bir şekilde pm olsun msg olsun benimle konuşabilir kanaatimce olan budur saygıalarımla...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trikeratops, 17 September 2003 17:07 tarihinde demiş ki:
konu dışı olacak ama:
infernal 24 saat ingilizce dersin var iyi öğren. ileride çok işine yarayacak. öss de sormuyorlar deme. kötü not aldığında da üzülme sakın. notlar diploma notunu etkilemiyor. ben bu sene hazırlıktan lise 1 e geçtim. o yüzden söylüyorum. sen zaten bunları biliyorsundur. ama iyiliğin için söylemek istedim. bu kadar.[hline]bir gün okulda uzun saç ile rahatça dolaşabileceğiz

saol hocam.. bugün geçme sınavına girdim yazılıda sanırım sıçtım ama sözlüm baya iiydi sanırım geçtim..
ama yine de hazırlık okuycam[hline]Feel Nothing
horacegoesskiing, 14 September 2003 19:52 tarihinde demiş ki:
Azdım birden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...