Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trafik canavarı!

Jaan

Öne çıkan mesajlar

İstanbul şehri bir tane daha trafik canavarı kazanmıştır. Vatanımıza ve milletimize hayırlı uğurlu olsun

Evet aslında yazmayacaktım ama akşam akşam yapacak bişey yok bende yazayım dedim... Cumartesi günü Direksiyon sınavına girdim. Anlayacanız gibi ehliyeti aldım ama nasıl aldın diye bir sorun önce? (istiyosanız sormayabilirsiniz :-P)
Gerçeği söyleyeyim şu ana kadar sadece 2 defa direksiyona çıkabildim (stajım var uğraşamam) dolayısıyla biraz kötüydüm.
Zaten sınava getirdikleri araç maşllah dökülüyordu...
Neyse oturdum koltuğu kendime göre ayarladım beni tanıyanlar bilirler 1.98 boy var doğal olarak her arabaya rahat sığmam aaraba ise Fiat Siena idi...
İlk olarak arbanın kontağı beni uyuz etti sonra da gaz pedalı.
Basıom araba gitmiyo (vites 1 de atlamayın) meğersem peadl hafif yalam olmuş. Neyse başladık gitmeye sağa dönecektim sinyal vereyim dedim. (demez olaydım)
Sinyali yukarı kaldırıyom aşağı düşüyo ben kaldırıyom o düşüyo. Ne oluyoz la dedim bir baktım zaten maymuna dönmüş kolun üzerine bir de tesbih asmışlar.
Hieeayyth dedim "ne lan bu!" Yanımdaki hoca dövseydin bari dedi.
Sonuçta arabayı sağ salim yerine getirdim. akşamda sonucu öğrendim 100 üzerinden 75 ile geçmişim. (baraj 70) Ve o arabayla binen herkes geçmiş. (adamlar halimize acımış)
Asıl sınavım şimdi başlıyor. Babam tarafında yapılacak olan ehliyet sınavım. Neymiş arabayı vermesi için onu ikna sürücülük yeteneğimle ikna etmem gerekiyormuş. (ne de olsa arabası 3. çocuğu gibidir.)
Yolda bana rastlarsanız tavsiyem hemen benden uzaklaşın ee ne de olsa Trafik canavarıyız :) :)
[hline]NO PAIN NO GAIN

[Bu mesaj Jaan tarafından 21 September 2003 01:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ee bende motordan kopya çekerek geçtim :)
esas canavar benim nıhahahaaaa

(drag yarışları var levetn de bir ara gidelim çıngar çıkaralım)[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

ajklıma neden se birhip-hop cızırtısıgeldi

Trafik canavarı; haklamış kafaları
göre göre bende artık sinir minir kalmadı
birileri anyaya, diğerleri konyaya
her kafadan bir ses çıkıyor burada

Rapor 2 başladı ama
yediğimiz küfürleri geri yollayan
anlatan, anlatırken de saçmalamayan[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...