Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lan party yapmamiz sart oldu bence

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

bi gun gidelim trip i kapatalim, her turlu oyundan oynariz, battlefield, ra, starcraft, warcraft [koridor yapariz ehe inanilmaz biseymis yeni kesfettim], rune, hatta nfs 5

inanilmaz zevkli olacagini garanti ediyorum simdi 1-2 saat secenegi var

ya cuma ogleden sonra olucak ama yer bulmak hakikaten zor olucak

yada cumartesi yada pazar sabah 9 da gidip 1:30 a kadar hem tripde 830 1330 arasi fix ucret 4milyon gidip her turlu seyi yapmaya yeticek kadar vakit var[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

onu yapti arkadaslar kesinlikle islemiyo, 7 bilgisayar 13 kisi adada eve gitmislerdi bok oluyor ya laptop getirecek herkez yada 300m2 evi olan birini bulmak lazim

gece gec saattede cuma yada cumartesi gidebiliriz onlardada gene dolu oluyor orasi, onemli molan gidicek 30 kisiye yer bulmak [30 kisi 10 ben bulucam 20 de burdan vardir kesin][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bi organizasyon (30 kişi yani) hemen ertesi gün ayarlanmaz zor olur. Haftaya falan olabilir okullar açılmadan. Gerçi açıldıktan sonra da olur ilk iki üç hafta. Belirliyelim bi tarih izmitte diilsem kesin gelirim yanımda da bi iki kişi getiririm.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...