Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hüseyin Beşok Beşiktaş'a doğru

Raid3r

Öne çıkan mesajlar

evet her yerde böle haberler çıkıo ben de sevindirik oldum doğal olarak. ama daha önce 430409309 kere sölediğim gibi basketten anlamam eahueauh hüseyin beşok'u da sadece 12 dev adamdan bilirim geçen turnuvada iyidi bu son turnuvada sakattı galiba.

sizce nasıl transfer iyi midir yararlı olur mu basketten anlayan arkadaşlar sölerse sevinirim. basketten anlamıoz ama beşiktaşa ve milli takım basketiyle ilgilenioruz ehe
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün sene yedek oturdu maccabide.
pivot ama dripling yeteneği fade awayleri kesinlikle yok.
çalışırsa düzelir ribantlarda bile zorlanıyodu son zamanlar.
ben yakınen tanırım kendisini bana hidayetle beraber amerika draftlarına gittiğinde sacramento t-short ü getirmişti.XXL dı ama ehhe.akrabalarından duyduğum kadarıyla gencliğinde ileri derecede mal salak biriymiş.öyleki basketbol oynamasaydı bi baltaya sap olamaz diyolar.
okumasın bu yazdıklarımı eheh
Sosyal ağlarda paylaş

sakatlıktan yeni çıkmış, formsuz olsa da yine de hüseyin beşok sonuçta boru diil. iyi bi transfer olur beşiktaş için bence. sonuçta türkiye ligi ortalamasının gayet üstünde bi oyuncu[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Mans, 19 September 2003 20:22 tarihinde demiş ki:
Ben Bu beşoku hakan şükür'e benzetiyorum türkiye'de müthiş oyuncuydu yurtdışına hemde saçma sapan bir ülkeye gitti yokoldu.Ama bjk'ye yararlı olur.

+1[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...