Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye vs ingiltere bilet fiyatları

Eeht

Öne çıkan mesajlar

said:
Eeht, 20 August 2003 17:51 tarihinde demiş ki:

bu maç milli maç o gün hepimizin rengi kırmızı-beyaz herkez avazı çıktığı kadar bağıracak tabi neden bağırmasınki?

[Bu mesaj Eeht tarafından 20 August 2003 17:53 tarihinde değiştirilmiştir]

ehe tabi de demek istediğim 20-25 milyon olsaydı halk(orta direk diyelim anlaşılsın)daha rahat gidebilirdi belki o zaman daha güzel olurdu.neyse karıştı iyice ama anlatamadım demek istediğimi. :)
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ayıp kardeşim hadi 57 milyon verdik diyelim sadece istanbullular gitmeyecek ki maça

benim ankaradan gelmem için yol parası 30 milyon ekleniyor minimum e istanbulda bütün gün para harcamadan durmican herhalde ona da 5-10 milyon ver

oldu mu 95 milyon civarı. oh suyundan da koysunlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
nası 57 milyon açık?
olurmu öle be lam protesto ediyorum
e5 e cıkıp paramı kazanmamız lazım ülkemizi desteklemek için... ? ne sanıyolar bu mileti neremle gülem ya
telekoma laf atıyoduk bunlar beter cıktı
YUh diyorum başka bişi demiyorum
hatta höst
veya
çüşş
mü desem. nasıl anlaşıacz bu adamlarla baska türlü düşünmesi bile kasar[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
evet kimler kesin gidio maça belki görüşürüz.

migrostan yer kalmamış ki galibha pepsiciler ordaymış zaten öelyse iyi biz telsimden aldık 4 kişiyiz şu an belki 1 arakdaş daha gelcek.

maçı iple bekliyoruz. bizi yolmaya çalışan ulusoy'a da kafam girsin

ben türkiye cocuguyum para pulu neyleyim
ben türkiye cocuguyum apra pulu neyleyim
60 milyon vereyim de haluk'u da s....
60 milyon vereyim de haluk'u da s...

eahuuea küfürler için pardon ama tutamadım kendimi. inşallah tribünde herkes bizim gibi anti-haluk olur da bol bol düz gideriz adama maçtan önce. fener forumlarına baktım az buz görünüş biraz öle :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...