Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

windfury ve 3 saniye cooldown

knoxville

Öne çıkan mesajlar

Dps'de shadow priest'i birinci yapan partynin allah belasını versin ben napıyım.
Stunlock olayı derken ne demek istedigini anlamadım ?
Rogue dedigin genk karakteri pvp'den bahsediyorum.
PvE'de stunlock u daggerlarada yaparsın illa sword'a gerek yok yani farketmez.İlla stunlock yapıcam diyosan.
Sword rogue pvp'de stunlock yapanlara kılım abi.
genkle abi karsındakini bglerde falan geç arkaya %50 - %40 altına vur ambush,bs yi geç..Az uyuz oynicaksın rogue'u..Outdoor pvp'de de gördünmü koşma üstüne bekle tepinsin debelensin öle yap yapıcagını..
Tarz oynican yani rogue'u.

he bu arada benim nefret kustugum falan yok takılıyorum öle geyigine

[ Mesaj 10 March 2007, Saturday - 20:51 tarihinde, Eternal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

shamandan pvpci olmaz

heh supermis bu bende ne umitlerle elemental shaman yapiyordum butun hevesim gitti tuh

Ps: dpste shadow priesti birinci yapan nihilum :) doomwalkerda SP koymus liderligini mis gibi

Gruulda da ilk 2 sira lock sonra SP geliyor adamlarda, demek var bir bildikleri (yanlis yazmisim gruulda SP 2. olmus. birinci lockla arasindaki damage farki 25k peh )

[ Mesaj 10 March 2007, Saturday - 23:30 tarihinde, Popeye tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

valla shadow gayette iyi vuruyo dmg e bakarsan seri.dotu koyarsın mind flay blast o şu bu sn de 500 500kapatıyo zaten mind flay 70 te normal bi dmg gearla.olma ihtimali yinede düşük helal ama imkansızda değil.yani neyse dağılmasın konu =P

[

[ Mesaj 10 March 2007, Saturday - 23:46 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar diyosunuzya onla 500 bunla 100 öbüüryle 3000 buruyo ben anlamıyom onlardan hiçyahu.

fury olunca dmg2ını takip etmek zor oluyo geneldede gözleri yumup blizzard en verdiyse girdiğimiz için bosslara verdiğimiz dmg'ıda göremiyoruz.

zaten fury warriorlara sorulunca ne kadar vuruyosun diye
"abi vuruyoruz işte bişiler" veya "abi heroic/bloodthirst/slam iyi güzel yanı" gibi cevaplar geliyo
Sosyal ağlarda paylaş

raide denemedim, guildi takımlara böldük 12-15 şer kişilik biz bende takımlardan birinin mtsi oldum haliyle =)

ama 25 manlerde fury düşünüorum laklin karazhanı baya bi farmlamamaız lazım önce.

ama artık heoric strike bi işe yaramıyo fury icin lakin bloodthrist'un dgm/rage eprisi baya bi yükseldi işe yarar oldu ama 6sn cooldown'la nereye kadar. ben bögümü slam'e kestimriş durumdayım bu aralar.

[ Mesaj 11 March 2007, Sunday - 13:05 tarihinde, Cuce tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

uraştıtıcaklar orası eksin ama, diğer classlarına ksine warrior'ın dps curve'u exponantional artıyo mana sıkıntısı yok cd sıkıntısı yok, neyse zaman geker yanı.

ayrıca 25 man raidler fury warrior'ı bititrir 10 manlerden bahsetmiyorum bile
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...