Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[shadowbane] Assasin train hakkında bir kaç soru

Mosquito

Öne çıkan mesajlar

Rogue based bir Irekei assasin yarattım lvl14veya 15 şuan
skill ve stat dağıtımı konusunda yardımcı olurmusunuz.
şuan boşta 10 statpoint 10 da train var.
%100dagger %55dodge %20shadowmastery %20lightarmor gerisini ellemedim hiç.
statlarımda 100dex 45str 55con 50int 20sprint bunun nasıl geliştirilmesi gerekiyor?
birde powerlarımın gücünü nasıl artırabilirim onlara puan veremedim bi türlü? 3tane daggerile ilgili oolan powerım adept olmuş nasıl olmuşsa, hide journeyman,dodge buff ise apprentice.
Nasıl artırıcam bunların güçlerini?

[Bu mesaj Mosquito tarafından 18 September 2003 10:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle bazı temel şeylerden başlıyalım,dagger 135%,LA min 100%,dodge a gerek yok,hide 40,sneak 40,backstab 40,shadow mastery şimdi bu çok göreceli lvl 50 ye kadar önünde shadowmastery skillini geliştirdikçe kullanabileceğin bir sürü spell çıkacak ama bunların hepsini kullanmaya yetecek boyutta training point sahibi olmayacaksın bu yüzden kendi combonu yaratman lazım bir süre başta söylediklerim üzerinde yoğunlaş shadowmastery de bir defans buff ı var onu ve blind ı trainle geri kalanlar için bekle trainer a gittiğinde karşına o lvlda alabileceğin bütün özelliklerin listesi çıkar onların özelliklerini oku kendi kafanda bir liste yap ondan sonra o liste üzerinde insanlara sorarak son ayarlamaları yaparsın

dagger stillerin otomatikman gelişiyor lvl aldıkça dahada iyi olacaklar

elindeki ability pointlere gelince dex ve con u fullle sonra dex rune u bulup iyicene arttırman gerek[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

dodge ye neden önem vermememi söylüyorsun, yabancı bir forumda adamın biri %100+ üstü dodge sayesinde barbarianların, wariorların bile kendisini öldüremediğini söylüyordu.
defans ratingi attackların miss olmasını mı sağlıyor?
str ve sprint ne işe yarıyor? str bildiğim kadarıyla str based weaponların dmg ını artırıyor birde carry weightin fazla olmasını son olarakta karakterin görüşünün büyük olmasını sağlıyor başka var mı bilmediğim?

sprint hakkında tek bildiğim mana yı artırdığı şuan 100 civarı mana var yeterli benim için sanırım.başka bir özelliği yok mu sprintin. Int spell dmg i artırıyor ve bazı skillerin belli bir pointten sonra daha da train edilmesini sağlıyor.Bu bilgilerde eksik neler var?

Son olarak bundan sonraki sorularımı sorabileceğim yardımsever bir shadowbane oyuncusu icqsunu verebilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

67039955 icq

neyse dodge block gibi çok iyi değil

mesela 130 block var druidde acaip miss geçiyor adamların ama barbarlar özellikle ikişlerli üçerli attack style kullandığından 53425325 att rtg ile hem vuruyorlar hemde dodge şansın çok düşüyor

savunma açısından en iyisi block dodge fln fasa fiso ondan gereksiz onun yerine kendi resist buffın var onu at sonra adama blind ve heal edememesini sağlayan süper bir şey var (ismini hatırlamıyorum ama çok harika) sonra barbar olsa bile rage yapinca hp alamıcağından çok avantajın olur
Sosyal ağlarda paylaş

rpg oynıyan bir adamın assasin inine dodge alması kadar anlamsız birşey yok eşyanın tabiyatına aykırı,assasin dediğin adamın çoğu zaman fazla yaşama şansı olmaz onun işi olabilecek en seri ölüme sebebiyet verip ortadan kaybolmak o yüzden dodge a harcıyacağın 100 puan ı ofasif skillere vererek işini temiz yapman en iyisi yapacağın tek şey reveal backstab hide sneak birkaç saniye içinde kimse ne olduğunu anlamadan işini bitirip gitmiş olucaksın[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...