Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

allah belasini versin o tirinitinin püü.(türk tarzi sövmek..)
cidden, cok sinir bi tipti zaten o son yaptigi pustluktan sonra iyice nefret ettim.

zaten dexter gibi kral bicaklarim var, bugün N.T. (ismimin bas harfleri) yazdirttim üzerlerine.
görürsem keserim, nerden görcem orasi mualla ama neeese.
cok pis gaza geldim.(kendini pikachu sanip camdan atlayan veled misali)
potansiyel var.
Sosyal ağlarda paylaş

ekşiden, çok güzel özetlemiş adam

yani sayın seyirciler bu ritaya ısıtma stratejisi 4. sezonun başında başladı ve biz mışıl mışıl uyuduk, sonra ritayı çekip alıverdiler... ve şok... onca çoluk çocuk ziyan olcak şimdi ne nine var ne dede kim bakacak, işte biz hassas türk seyircisi bunları düşündükçe kahrolduk. kahroluyoruz... yoksa amerikan seyircisinin sikinde olur mu, final sahnesini görür holy shit der kanalı değiştirir gossip girl açar onu izler, ama biz çoluğuna çocuğuna yanarız bir ananın kaybına yanarız...

Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

ekşiden, çok güzel özetlemiş adam

yani sayın seyirciler bu ritaya ısıtma stratejisi 4. sezonun başında başladı ve biz mışıl mışıl uyuduk, sonra ritayı çekip alıverdiler... ve şok... onca çoluk çocuk ziyan olcak şimdi ne nine var ne dede kim bakacak, işte biz hassas türk seyircisi bunları düşündükçe kahrolduk. kahroluyoruz... yoksa amerikan seyircisinin sikinde olur mu, final sahnesini görür holy shit der kanalı değiştirir gossip girl açar onu izler, ama biz çoluğuna çocuğuna yanarız bir ananın kaybına yanarız...

adam haklı
çocukları düşündüm doğrudan hüzünlendim:(
Sosyal ağlarda paylaş

abi, yalnız trinity dexter'ın gecmisini bilmio ki, annesiyle olan sahnesini falan, bildiğin aynısını yapıp mesaj vermeye calısmıs, baska biri olmasın? dexter ın annesinin olumunu bilen biri falan? şu bas dedektif falan? dicem ama çok abartı olcak, neyse beklicez artık...

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...