Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

ben ana hikaye yellow eye demondan ibaretken çok zevk alıyordum mesela. yan hikayelerden çok zevk alıyordum hiç sıkmıyordu. bu tamamen beklentilerle ilgili. ayrıca bu diziyi izlerken mizah öğesi ve pop kültür bilgisi çok önemli. çok güzel göndermeler var ve onları yakalamak esas en büyük zevki veriyor izlerken.
Sosyal ağlarda paylaş

Gwaeron said:

Beyler bişi sormak istiyorum.Şimdi 2. sezon 11. bölümdeyim ve diziye devam etmemin tek nedeni sonradan güzelleşiyor dendi çok sayıda kişi tarafından.Şimdi sorum şu neeee zaman güzelleşmeye başlıyor bu dizi ?

Oralarda güzelleşmeye başlamış olması lazım, hala güzel gelmiyorsa boşver devam etme, sana göre değilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
insan çok garip varlık. hem 10 sezon istiyor hem de biraz kötü gitsin laflar hazırlamaya başlıyor.

üstelik 6. sezon için daha ortada hiçbirşey yokken laflar hazırlamaya başladım ben. sanki böyle çok kötü yapıcaklar da bütün seri güme gidicek gibi korkuyorum.

Buddha sözüm sana değil yanlış anlama. ben de 10 sezon istiyorum şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

PhysX said:

insan çok garip varlık. hem 10 sezon istiyor hem de biraz kötü gitsin laflar hazırlamaya başlıyor.

üstelik 6. sezon için daha ortada hiçbirşey yokken laflar hazırlamaya başladım ben. sanki böyle çok kötü yapıcaklar da bütün seri güme gidicek gibi korkuyorum.

Buddha sözüm sana değil yanlış anlama. ben de 10 sezon istiyorum şu an.

Sanmıyorum abi. 5 sezonun tamamı enfesti ki 5 sezon böyle sağlam çekmeleri gözümde en kral dizi yaptı. Bir şekilde kötü gidebilir oda oyuncu değişikliği filan olursa. Genelde oluyor, adam dizide ünlü oluyor sonra satıyor yok ben başka işlerde yapmak istiyorum diye. Ondan sonra da 5 sezon geçmiş kimse alışamıyor yeni oyuncuya çok daha iyi oynasa bile.

Ama bana dediler ki 6. sezon kesin çekilcek :(
Sosyal ağlarda paylaş

Supernatural yapım yönetmeni Sera Gamble @comic con
Supernatural yapım yönetmeni Sera Gamble 6. sezonu iki kelimeyle açıkladı: Aile ve "noir"
"Grinin bütün tonlarıyla bu sezon oynayacağız, bu sezon daha cesur bir karanlık üzerine düşeceğiz."

Sam ve Dean Lucifer'in işini geçen sezon bitirdikleri için, dizinin başından 5. sezona kadar olan bölüm bittiğine göre yeni mücadelelerle karsşıaşacaklar; hem içeriden hem dışarıdan! 6. sezonda aynı zamanda ailede annelerinin tarafını tanıyacaklar.

Geçen sefer de açıkladığımiz gibi her hafta yaratıklarla boğuşacaklar, fakat yanında sezon boyu da bir hikaye anlatılacak.

Yapımcılardan Gamble soruları cevapladı.

Bu sezonki durumu kısa bir şekilde açıklayabilir misiniz?

İlk bir kaç bölüm yeni mitolojilerden bahsedeceğiz ne de olsa 5 senelik yay bitmiş durumda o yüzden bazı yerlerde sıfırdan başlamamız gerekiyor. Ayrıca 1 senelik bir atlama yaptık ki kardeşleri eski hallerinde bulalım.

1 yıl boyunca Dean Sam'in ölü olduğunu ya da cehennemde kilitli kaldığını düşünüyordu..?

Evet öyle düşünüyordu, kardeşini 9. cehennem çukurunun dibinden kurtarma gibi bir imkanı yoktu ne de olsa!

Peki şimdi aralarında yine küçük çatışmalar çıkacak mı?

Ikiside büyüyüp degiştiler, karakterlerle ilk karşılaştığımızda çok çok küçüklerdi, artık olgunlaştılar ve beraber olmayı, beraber çalışıp savaşmayı öğrenecekler.

Comic-Con'dan aldığımız haberlerde ikiside bir nevi dünyayı kurtardıklarını düşünüyorlardı. Hala daha yapacak işleri kaldi mı?

Daha çok iş diyemem fakat ikisi de farkli durumlarla karşılaşacak. 4. sezondan beri birbirlerinin burnunun dibindelerdi. Aralarına biraz mesafe koymımızın nedenide ikisi için de ayri kişisel geçmis sağlamak. İkiside farklı durumlarla karşılacak ve farkli şeylerle uğraşacaklar.

6. sezonda geri dönen karakterleriniz varmış?

Mitch (Pileggi) geri dönüyor, ona bayılıyoruz. Corin Nemec, Ailenin Campbell tarafindan bir avcı, o da ortaya çıkıyor. Campbell'lar (Mary Wincester'in ailesi), uzun zamandir avcılık yapıyorlar. Aile, diğerleriyle karşılaştırılınca daha uyumlular bu konuya çünkü kız kardeşlerinin ölümünü 10 yaşındayken hepsi tanık oldu o yüzden bir nevi olayın içine doğmuşlar denilebilir. Bu sezon ailenin o tarafıyla ilgileneceğiz.

Yeni bir Campbell'la da tanışıyoruz?

Jessica Heafey'in oynadığı Gwen adlı karakterlerle daha ilk bölümden karşılaşacağız. Ayrıca tanıdığımiz bazı canavarları, Crowley gibi, geri getiriyoruz. Misha da tabi dizinin gereksinimi, Castiel güçlü bir melek ve Cennet de kötü bir durumda. Castiel, Sam ve Dean'e dipten bağlı ve onlara yardım etmek istiyor ama onun elleri başka şeylerle de dolu. Sam ve Dean'in isteyeceği bazı spesifik şeylerle Castiel'i da bu sebeple sezonun başında yakalayacağız.

Bu sezonda kahramanların yolculuğu diğerlerinden nasıl ve ne kadar farklı olacak?

Biz yazarlar odasında, Lord of the Rings'den siyah filmlere kadar uzanan herşeyi konuşuyoruz hatta siyah filmlere bayılıyoruz o yüzden yukarıda "noir" benzetmesini yaptım çünkü ordaki kahramanlar sütten çıkmış ak kaşık beyazlığında değiller, ve Sam ile Dean'i bu tür kahramanlra çok benzetiyoruz. Bu yolculukta grinin tüm tonlarını taşıyacak kahramanlar yolculuğu olacak.

alıntı http://www.dizimizi.com/haber-supernaturalin-quotkaraquot-sezonunda-gri-tonlari.html

http://www.blogcdn.com/www.tvsquad.com/media/2010/07/cast-636-wb.jpg

tiplere bak ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...