Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

abiii sabahki flashfap'i koyarken sirf rachel bilson'a koymustum bolumun basini gorup, stacy kiebler da varmis ayni bolumde. Bu hafta Mini anders, Stacy Keibler, Rachel Bilson ve Yvone'u bi arada gordum ve COK mutluyum. birazdan da penny'i izlicem big bang theoryde ve hersey mukemmel olacak.

Stacy kiebler (yani barmaid) 2000lerin basinda WWE de falan guresmis, hatta erkeklr tarafinda da bir iki gurecsciye menejerlik yapmis (rol olarak tabi) bir bayagin. Kendisinin kusursuzdur ve hic acimadan sergiler, biz de hayran kaliriz anca.

Sosyal ağlarda paylaş

Bayağı başarılı bölümdü.

buldukları nükleer savaş sonrası dünya ve ilkel saylonlar

Müzikal kısmını merak ediyodum nasıl kotarıcaklar diye. Hele bi de Alyson Hannigan şarkı söylemeyi pek sevmiyo. Buffy'nin müzikal bölümünde Joss Whedon'la konuşup özel olarak kendi şarkısını falan çıkarttırmış 1-2 satır söyleyerek kurtarmıştı burada da aynısını yapmış ama farkedilmiyo.

O deil de roommate sanki daha güzel anneden (gerçi anneyi görmedik daha) ve tedin kıza bayağı benziyodu

Sosyal ağlarda paylaş

Azmodan

Azmodai said:

abiii sabahki flashfap'i koyarken sirf rachel bilson'a koymustum bolumun basini gorup, stacy kiebler da varmis ayni bolumde. Bu hafta Mini anders, Stacy Keibler, Rachel Bilson ve Yvone'u bi arada gordum ve COK mutluyum. birazdan da penny'i izlicem big bang theoryde ve hersey mukemmel olacak.

Stacy kiebler (yani barmaid) 2000lerin basinda WWE de falan guresmis, hatta erkeklr tarafinda da bir iki gurecsciye menejerlik yapmis (rol olarak tabi) bir bayagin. Kendisinin kusursuzdur ve hic acimadan sergiler, biz de hayran kaliriz anca.

Biraz resimlerini kurcaladımda; Bu kadının poposu bildiğim bütün kadınları döver...

Son bölüm

Çok eğlenceli bir bölümdü. Sondaki müzikal havasındaki kısım baya güzeldi. O sarı otobüs olayında aha dedim artık finale doğru gidiyoruz... Sonra fail oldum tabi orası ayrı ehehe

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Bayağı başarılı bölümdü.

buldukları nükleer savaş sonrası dünya ve ilkel saylonlar

Müzikal kısmını merak ediyodum nasıl kotarıcaklar diye. Hele bi de Alyson Hannigan şarkı söylemeyi pek sevmiyo. Buffy'nin müzikal bölümünde Joss Whedon'la konuşup özel olarak kendi şarkısını falan çıkarttırmış 1-2 satır söyleyerek kurtarmıştı burada da aynısını yapmış ama farkedilmiyo.

O deil de roommate sanki daha güzel anneden (gerçi anneyi görmedik daha) ve tedin kıza bayağı benziyodu

buffyde onun 1-2 satırı var o bölümde biri de şu: "I think this line is a filler" haha :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...