Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

buarada bi arkadaş dedi yok artık 2inci gaf dedim ben de barney hakkında

barney geçen sezonlardan birindeydi galiba bidünya kızla çıkışını hippi kız meselesine bağladıydı, ama geçen bölüm de çocukluktaki bi olaya bağladı. niye böyle dönek bu yazarlar barney'e hikaye uydururken? (bkz: arabayla hız yapma meselesi)
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:
buarada bi arkadaş dedi yok artık 2inci gaf dedim ben de barney hakkında

barney geçen sezonlardan birindeydi galiba bidünya kızla çıkışını hippi kız meselesine bağladıydı, ama geçen bölüm de çocukluktaki bi olaya bağladı. niye böyle dönek bu yazarlar barney'e hikaye uydururken? (bkz: arabayla hız yapma meselesi)

ohaaaaaaaaa bunu unutmuşum ben zasheahweae.Aslında biri kontrol etse iyi olur heroes'la himym'ın yazarları aynımı diye:D.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:
neden bu kadar aa barney e şunu demişlerdi ama şimdi bunu dediler olayına takılıyosunuz gerçekten anlamıyorum. yani sonuçta sitcomdur, gülmek olay. barneyin olayını 15 farklı şeye bağlasalar hiç sorun etmem. güzel espiri varsa gülün abi.

Lütfen hangi dizilerde devamlılık arayıp hangi dizilerde devamlılık aramayacağımızı belirten bir liste hazırlayıp buraya koy, neyi nasıl izleyeceğimizi bilelim. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...