Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

smash said:
hoccemama said:
barney nin götürdüğü kızlara bakınca robin lilly vb berbat geliyo. bakmayınca da güzel gelmiyo sıradan.

ne zaman götürmüş o kadar güzel kız
the bracket'ta hiç ikisi kadar da güzel biri olduğunu hatırlamıyorum ben mesela

mesela bölümü hatırlamıyorumda lilly, barney ve robini yemekte buluşturuyo barney ve robin başbaşa yemek yiyor. o bölümde robin barney e bi kız ayarlıyor. o kız taş diye hatırlıyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
Masum? Gerçekten House izliyor musun? Biz o kızı OC ile tanıdık. Orada bile Rachel Wilson'ın gölgesinde kaldı. Robin ayrı bir kategori zaten. "She's Robin."
Rachel Bilson aga o.
House izliyorum ilk sezondayim kizin asiri masum bi guzelligi var imo.
Bu arada O.C.'de oynamadi ki abi bu hatun, Dr. Cameron'dan bahsediyoruz di mi ikimiz de? Dawson's Creekte oynadi belki ordan karistiriosundur o zaman da el kadar cocuktu gerci.
Sosyal ağlarda paylaş

ilke, 4. sezonda gelen bir kiz var, OC de marissayla takilan lezbiyen kiz Olivia Wilde miydi neydi adi ondan bahsediyorum.

Cameron 3 sene boyunca en sevdigim en begendigim dizi oyuncusuydu ama gel gor ki 4. sezonda saclari sariya boyatti ve gozlerdne dustu.

daha fazla da spoil etmiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
arcane said:
Masum? Gerçekten House izliyor musun? Biz o kızı OC ile tanıdık. Orada bile Rachel Wilson'ın gölgesinde kaldı. Robin ayrı bir kategori zaten. "She's Robin."
Rachel Bilson aga o.
House izliyorum ilk sezondayim kizin asiri masum bi guzelligi var imo.
Bu arada O.C.'de oynamadi ki abi bu hatun, Dr. Cameron'dan bahsediyoruz di mi ikimiz de? Dawson's Creekte oynadi belki ordan karistiriosundur o zaman da el kadar cocuktu gerci.

Abi hayır. 13'den bahsediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...